| شنبه 24 آذر 1397   | |
 
 

تداوم امدادرسانی جمعیت هلال احمر در لالی و اندیکا، 617 نفر گرفتار در بارندگی شدید وسیلاب خوزستان امدادرسانی شدند

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خوزستان از تداوم امداد رسانی توسط تیم های ارزیاب و امداد و نجات این جمعیت در لالی و اندیکا خبر داد.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خوزستان خبر داد:

تداوم امدادرسانی جمعیت هلال احمر در لالی و اندیکا، 617 نفر گرفتار در بارندگی شدید وسیلاب خوزستان امدادرسانی شدند

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خوزستان از تداوم امداد رسانی توسط تیم های ارزیاب و امداد و نجات این جمعیت در لالی و اندیکا خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر خوزستان، دکتر علی خدادادی با اشاره به تداوم امدادرسانی توسط تیم های ارزیاب و امداد و نجات جمعیت هلال احمر در لالی و اندیکا اظهار کرد: طی سه روز گذشته امدادرسانی جمعیت هلال احمر خوزستان به مناطق متأثر از بارندگی و سیلاب انجام شد.

وی با اشاره به امدادرسانی به پنج خانوار آسیب دیده (۲۵ نفر) در منطقه الوار گرمسیری اندیمشک افزود: دو تیم امداد و نجات در سیلاب (۸ نفر) و دو دستگاه خودروی آمبولانس و پشتیبانی به این منطقه اعزام و ۲۵ نفر اسکان اضطراری یافتند؛ همچنین پنج دستگاه چادر، ۲۵ تخته پتو، ۱۵ تخته موکت، پنج شعله والور و ۵۰ کیلو نایلون پوششی به عنوان اقلام امدادی توزیع شد.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خوزستان تصریح کرد: در مناطق دشت میداود، امامزاده عبدالله، قلعه سروستان و دره زینتی باغملک امدادرسانی به ۴۷ خانوار آسیب دیده (۱۹۵ نفر) انجام و  چهار تیم امداد و نجات در سیلاب (۱۲ نفر) و دستگاه خودروی آمبولانس و پشتیبانی به این مناطق اعزام شد.

دکتر خدادادی با اشاره به اسکان اضطراری ۲۵ نفر در مناطق باغملک از ارسال پنج دستگاه چادر، ۹۰ تخته پتو، ۲۰ تخته موکت، ۲۰ شعله والور، ۴۵ شعله فانوس، ۹۰ کیلو نایلون پوششی،۲۰۰ قوطی کنسروجات، ۹۵ کیلو روغن، چای، قند و شکر و هفت ست ظروف به این مناطق خبر داد.

وی با اشاره به امدادرسانی به مناطق کوی مدرس، منطقه سالند (احمدفداله) دزفول گفت: امدادرسانی به ۱۴ خانوار آسیب دیده (۷۰ نفر) در این منطقه با اعزام چهار تیم امداد و نجات در سیلاب (۱۲ نفر) و دستگاه خودروی آمبولانس و پشتیبانی انجام شد.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خوزستان با اشاره به اسکان اضطراری ۵۰ نفر در مناطق دزفول ادامه داد: چهار دستگاه چادر، ۲۰ تخته پتو، چهار تخته موکت، دو شعله والور، ۷۰ کیلو نایلون پوششی، ۲۲۰ قوطی کنسروجات، ۹۰ کیلو حبوبات، روغن، چای، قند و شکر به عنوان اقلام امدادی به این مناطق ارسال شد.

دکتر خدادادی بیان کرد: امدادرسانی به ۳۰ خانوار آسیب دیده (۱۵۰ نفر) در مناطق رستم آباد، سلطان آباد، عریض، باایمان اوریز، باایمان احمدی، ابوالفارس و پاگچی رامهرمز نیز اعزام هفت تیم امداد و نجات در سیلاب (۲۸ نفر) و  ۶ دستگاه خودروی نجات، آمبولانس و پشتیبانی انجام شد؛ در این مناطق نیز ۷۵ نفر اسکان اضطراری شدند.

وی در ادامه از ارسال ۱۵ دستگاه چادر،۶۰ تخته پتو، ۳۰ تخته موکت،۳۰ شعله والور، ۱۸۰ کیلو نایلون پوششی، یک هزار قوطی کنسروجات، ۵۸۵ کیلو برنج، نمک، حبوبات، روغن، چای، قند و شکر و همچنین ۳۰ ست ظروف به عنوان اقلام امدادی خبر داد.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خوزستان با اشاره به امدادرسانی به پنج خانوار آسیب دیده (۲۸ نفر) در منطقه مُسیّر جنوبی شادگان اضافه کرد: یک تیم امداد و نجات در سیلاب (چهار نفر) و یک دستگاه خودروی پشتیبانی به این منطقه اعزام و همچنین ۲۰ تخته پتو، ۱۰ تخته موکت، ۳۵ کیلو نایلون پوششی، ۲۵ قوطی کنسروجات و ۴۰ کیلو برنج و حبوبات نیز به عنوان اقلام امدادی ارسال شد.

دکتر خدادادی با اشاره به امدادرسانی به در راه ماندگان و کمک به آوار برداری در تونل حادثه ریزش تونل کارون ۴ در محور دهدز - لردگان در شهر ایذه افزود: ۷۰۰ قوطی کنسرو و یک هزار قرص نان نیز به این محل ارسال شد.

وی با اشاره به امدادرسانی در منطقه تاراز شهرستان اندیکا گفت: اعزام زائوی باردار از منطقه شیرین بهار به مرکز درمانی توسط عوامل امدادی پایگاه امداد و نجات تاراز (بر اثر بارندگی شدید و طغیان رودخانه، جاده دسترسی به شیرین بهار زیر آب رفته و عبور و مرور را دچار مشکل کرده بود) از جمله اقدامات انجام شده در این منطقه بود.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خوزستان با اشاره به امدادرسانی به منطقه نصیرآباد مسجدسلیمان گفت: در این منطقه ۹ کوهنورد در سیلاب گرفتار شدند که توسط ۲ تیم امداد و نجات و تجهیزات امدادی طی یک عملیات دو ساعته نجات پیدا کردند.

دکتر خدادادی در پایان با اشاره به امدادرسانی به ۲۴ خانوار آسیب دیده (۱۲۰ نفر) در مناطق کوی طالقانی، حر، بلان، کوی غدیر، روستای آب باران آغاجاری یادآور شد: دو تیم امداد و نجات در سیلاب (۱۰ نفر) و دو دستگاه خودروی آمبولانس و پشتیبانی به این مناطق اعزام و همچنین ۲۱ تخته پتو، هفت تخته موکت، سه کیلو نایلون پوششی، ۵۰ قوطی کنسروجات، ۵۰ کیلو روغن، قند و شکر و  ۲۰ قالب صابون نیز به این مناطق ارسال شد.

سیلاب

ارسال به دوستاننام فرستنده:
ایمیل فرستنده:
نام گیرنده:
ایمیل گیرنده:


 
mail print pdf doc
0
rate rate
0

تاریخ: یک شنبه 27 آبان 1397     بازدید ها: 186     دسته: جمعیت استان     

گزارش تصویری آئین تجلیل و تقدیر از نجاتگران و امدادگران جمعیت هلال احمر خوزستان ـ 18 آذرماه


۸۰۰ امدادگر و نجاتگر خوزستانی طرح اربعین و نوروز تجلیل شدند، افزایش توانایی و دانش نیروهای هلال احمر خوزستان نسبت به گذشته


کمبود زیرساخت‌ها در شهرها علت اصلی خسارت‌های ناشی از بارندگی، بار اصلی کارهای هلال احمر بر دوش امدادگران و نجاتگران است


آئین تجلیل از امدادگران و نجاتگران جمعیت هلال احمر استان خوزستان به روایت رسانه‌ها


تداوم امدادرسانی به مناطق سیل زده خوزستان، امدادرسانی به ۱۸۳۰ نفر


کارگاه آموزشی پیشگیری و مبارزه با بیماری ایدز در اهواز برگزار شد


گسست نسل ها جامعه را تهدید می کند؛ نگاه پررنگ جوان محوری در جمعیت هلال‌احمر خوزستان


حضور موثر و برجسته هلال احمر در حل معضلات جامعه، بشردوستی فلسفه اصلی هلال احمر، برگزاری مجامع دبیران کانون های دانشجویی و جوانان خوزستان


امدادرسانی به ۱۷۳۰ نفر در پی بارندگی‌های روز گذشته خوزستان


پیام مدیرعامل جمعیت هلال احمر خوزستان به مناسبت روز دانشجو


اعزام تیم‌های ارزیابی و امداد به مناطق سیلابی خوزستان، آسیب بارندگی به مناطق شهری و روستایی


پیام سرپرست مرکز علمی کاربردی هلال احمر خوزستان به مناسبت ۱۶ آذر و روز دانشجو


پیام تبریک مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر خوزستان به مناسبت روز جهانی داوطلب، داوطلبان، پهلوانان عرصه ایثارگری و قهرمانان صحنه بشردوستی


راه اندازی بانک امانات تجهیزات پزشکی در هلال احمر استان خوزستان، شهروندان نیکوکار وسایل پزشکی اضافه خود را اهدا کنند


آموزش بهترین و موثرترین محور برای ارائه خدمات است، تجلیل از خدمات هلال احمر در ایام اربعین و بارندگی های اخیر12345

تا کنون نظری ثبت نشده
نام:
ایمیل:
وب سایت:

کد امنیتی: captcha
 

 

 
جمعیت هلال احمر استان خوزستان

فدراسيون بين‌المللي صليب‌سرخ و هلال‌احمر نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران
سازمان داوطلبان سازمان جوانان سازمان امداد و نجات
موسسه آموزش عالی علمی کاربردی هلال ایران معاونت آموزش ، پژوهش و فناوری جمعیت معاونت بهداشت، درمان و توانبخشی
كميته بين‌المللي صليب سرخ سازمان مدیریت بحران کشور سازمان تداركات پزشكي
دفتر امور ایثارگران صنایع نساجی هلال ایران مرکز پزشکی حج و زیارت
نشریه پزشکی جمعیت هلال احمر بیمارستان فوق تخصصی نورافشار مجتمع دارويي و درماني هلال ايران

 

طراحی و پیاده سازی: راد رایانه