| سه شنبه 31 اردیبهشت 1398   | |
 
 

تداوم امدادرسانی جمعیت هلال احمر در لالی و اندیکا، 617 نفر گرفتار در بارندگی شدید وسیلاب خوزستان امدادرسانی شدند

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خوزستان از تداوم امداد رسانی توسط تیم های ارزیاب و امداد و نجات این جمعیت در لالی و اندیکا خبر داد.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خوزستان خبر داد:

تداوم امدادرسانی جمعیت هلال احمر در لالی و اندیکا، 617 نفر گرفتار در بارندگی شدید وسیلاب خوزستان امدادرسانی شدند

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خوزستان از تداوم امداد رسانی توسط تیم های ارزیاب و امداد و نجات این جمعیت در لالی و اندیکا خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر خوزستان، دکتر علی خدادادی با اشاره به تداوم امدادرسانی توسط تیم های ارزیاب و امداد و نجات جمعیت هلال احمر در لالی و اندیکا اظهار کرد: طی سه روز گذشته امدادرسانی جمعیت هلال احمر خوزستان به مناطق متأثر از بارندگی و سیلاب انجام شد.

وی با اشاره به امدادرسانی به پنج خانوار آسیب دیده (۲۵ نفر) در منطقه الوار گرمسیری اندیمشک افزود: دو تیم امداد و نجات در سیلاب (۸ نفر) و دو دستگاه خودروی آمبولانس و پشتیبانی به این منطقه اعزام و ۲۵ نفر اسکان اضطراری یافتند؛ همچنین پنج دستگاه چادر، ۲۵ تخته پتو، ۱۵ تخته موکت، پنج شعله والور و ۵۰ کیلو نایلون پوششی به عنوان اقلام امدادی توزیع شد.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خوزستان تصریح کرد: در مناطق دشت میداود، امامزاده عبدالله، قلعه سروستان و دره زینتی باغملک امدادرسانی به ۴۷ خانوار آسیب دیده (۱۹۵ نفر) انجام و  چهار تیم امداد و نجات در سیلاب (۱۲ نفر) و دستگاه خودروی آمبولانس و پشتیبانی به این مناطق اعزام شد.

دکتر خدادادی با اشاره به اسکان اضطراری ۲۵ نفر در مناطق باغملک از ارسال پنج دستگاه چادر، ۹۰ تخته پتو، ۲۰ تخته موکت، ۲۰ شعله والور، ۴۵ شعله فانوس، ۹۰ کیلو نایلون پوششی،۲۰۰ قوطی کنسروجات، ۹۵ کیلو روغن، چای، قند و شکر و هفت ست ظروف به این مناطق خبر داد.

وی با اشاره به امدادرسانی به مناطق کوی مدرس، منطقه سالند (احمدفداله) دزفول گفت: امدادرسانی به ۱۴ خانوار آسیب دیده (۷۰ نفر) در این منطقه با اعزام چهار تیم امداد و نجات در سیلاب (۱۲ نفر) و دستگاه خودروی آمبولانس و پشتیبانی انجام شد.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خوزستان با اشاره به اسکان اضطراری ۵۰ نفر در مناطق دزفول ادامه داد: چهار دستگاه چادر، ۲۰ تخته پتو، چهار تخته موکت، دو شعله والور، ۷۰ کیلو نایلون پوششی، ۲۲۰ قوطی کنسروجات، ۹۰ کیلو حبوبات، روغن، چای، قند و شکر به عنوان اقلام امدادی به این مناطق ارسال شد.

دکتر خدادادی بیان کرد: امدادرسانی به ۳۰ خانوار آسیب دیده (۱۵۰ نفر) در مناطق رستم آباد، سلطان آباد، عریض، باایمان اوریز، باایمان احمدی، ابوالفارس و پاگچی رامهرمز نیز اعزام هفت تیم امداد و نجات در سیلاب (۲۸ نفر) و  ۶ دستگاه خودروی نجات، آمبولانس و پشتیبانی انجام شد؛ در این مناطق نیز ۷۵ نفر اسکان اضطراری شدند.

وی در ادامه از ارسال ۱۵ دستگاه چادر،۶۰ تخته پتو، ۳۰ تخته موکت،۳۰ شعله والور، ۱۸۰ کیلو نایلون پوششی، یک هزار قوطی کنسروجات، ۵۸۵ کیلو برنج، نمک، حبوبات، روغن، چای، قند و شکر و همچنین ۳۰ ست ظروف به عنوان اقلام امدادی خبر داد.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خوزستان با اشاره به امدادرسانی به پنج خانوار آسیب دیده (۲۸ نفر) در منطقه مُسیّر جنوبی شادگان اضافه کرد: یک تیم امداد و نجات در سیلاب (چهار نفر) و یک دستگاه خودروی پشتیبانی به این منطقه اعزام و همچنین ۲۰ تخته پتو، ۱۰ تخته موکت، ۳۵ کیلو نایلون پوششی، ۲۵ قوطی کنسروجات و ۴۰ کیلو برنج و حبوبات نیز به عنوان اقلام امدادی ارسال شد.

دکتر خدادادی با اشاره به امدادرسانی به در راه ماندگان و کمک به آوار برداری در تونل حادثه ریزش تونل کارون ۴ در محور دهدز - لردگان در شهر ایذه افزود: ۷۰۰ قوطی کنسرو و یک هزار قرص نان نیز به این محل ارسال شد.

وی با اشاره به امدادرسانی در منطقه تاراز شهرستان اندیکا گفت: اعزام زائوی باردار از منطقه شیرین بهار به مرکز درمانی توسط عوامل امدادی پایگاه امداد و نجات تاراز (بر اثر بارندگی شدید و طغیان رودخانه، جاده دسترسی به شیرین بهار زیر آب رفته و عبور و مرور را دچار مشکل کرده بود) از جمله اقدامات انجام شده در این منطقه بود.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خوزستان با اشاره به امدادرسانی به منطقه نصیرآباد مسجدسلیمان گفت: در این منطقه ۹ کوهنورد در سیلاب گرفتار شدند که توسط ۲ تیم امداد و نجات و تجهیزات امدادی طی یک عملیات دو ساعته نجات پیدا کردند.

دکتر خدادادی در پایان با اشاره به امدادرسانی به ۲۴ خانوار آسیب دیده (۱۲۰ نفر) در مناطق کوی طالقانی، حر، بلان، کوی غدیر، روستای آب باران آغاجاری یادآور شد: دو تیم امداد و نجات در سیلاب (۱۰ نفر) و دو دستگاه خودروی آمبولانس و پشتیبانی به این مناطق اعزام و همچنین ۲۱ تخته پتو، هفت تخته موکت، سه کیلو نایلون پوششی، ۵۰ قوطی کنسروجات، ۵۰ کیلو روغن، قند و شکر و  ۲۰ قالب صابون نیز به این مناطق ارسال شد.

سیلاب

ارسال به دوستاننام فرستنده:
ایمیل فرستنده:
نام گیرنده:
ایمیل گیرنده:


 
mail print pdf doc
0
rate rate
0

تاریخ: یک شنبه 27 آبان 1397     بازدید ها: 339     دسته: جمعیت استان     

کاروان مهربانی جوانان هلال احمر شوشتر در مدارس روستای ابوطیور۲ شعیبیه به راه افتاد


تنها یک اردوگاه اضطراری در خوزستان فعال است، امدادرسانی به 256 هزار نفر از 4 فروردین تا 29 اردیبهشت


خدمات ارائه شده در اردوگاه های اسکان اضطراری کم نظیر است، هماهنگی مسئولان امدادی مطلوب بود


/گزارش تصویری/ بازدید مدیرعامل خبرگزاری ایسنا از انبار کمک های مردمی هلال احمر در اهواز


جایگاه و ارزش والای کار خبرنگاران و عکاسان در جامعه، سیل نه تنها سیل‌بندها بلکه تمام توطئه‌های دشمنان را با خود برد


گزارش ایرنا به مناسبت هفته هلال احمر؛ 50 روز تلاش منجیان سرخ پوش درمقابل سیل


مشاور فرهنگی و اجتماعی استاندار خوزستان: سیلاب موجب همگرایی مردم و مسئولان شد، هلال احمر نهادی فرهنگی و اجتماعی است


مبنای کار در هلال احمر ترویج فرهنگ نوع دوستی و فعالیت های داوطلبانه است، توزیع ۲۰ هزار بسته غذایی در طرح فطرانه هلال احمر


دیدار دادرسان و پیشتازان آموزشگاه دخترانه قدس اهواز با مدیرعامل هلال احمر خوزستان به مناسبت هفته هلال احمر


دیدار اعضای مؤسسه مردم نهاد پنج تن آل عبا با مدیرعامل جمعیت هلال احمر خوزستان


بازدید نمایندگان برنامه ‌جهانی ‌غذا از مناطق سیل‌زده خوزستان، دیدار با مدیرعامل هلال احمر استان


طرح فطرانه جمعیت هلال احمر خوزستان در مناطق سیل زده استان اجرا می شود


۲۱شهرستان خوزستان از سیل متأثر شدند، انتقال 8هزار و هشتصد نفر به مناطق امن


اردوگاه های اسکان اضطراری خوزستان به 5 اردوگاه کاهش یافت


حضور هلال احمر در سیلاب مشهود بود، شهرستان های معین باعث تقویت تلاش ها و مانع خستگی امدادگران شدند12345

تا کنون نظری ثبت نشده
نام:
ایمیل:
وب سایت:

کد امنیتی: captcha
 

 

 
جمعیت هلال احمر استان خوزستان

فدراسيون بين‌المللي صليب‌سرخ و هلال‌احمر نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران
سازمان داوطلبان سازمان جوانان سازمان امداد و نجات
موسسه آموزش عالی علمی کاربردی هلال ایران معاونت آموزش ، پژوهش و فناوری جمعیت معاونت بهداشت، درمان و توانبخشی
كميته بين‌المللي صليب سرخ سازمان مدیریت بحران کشور سازمان تداركات پزشكي
دفتر امور ایثارگران صنایع نساجی هلال ایران مرکز پزشکی حج و زیارت
نشریه پزشکی جمعیت هلال احمر بیمارستان فوق تخصصی نورافشار مجتمع دارويي و درماني هلال ايران

 

طراحی و پیاده سازی: راد رایانه