| سه شنبه 4 تیر 1398   | |
 

برگزاری جلسه هم اندیشی جوانان هلال احمر شهرستان شوشتر

برگزاری جلسه هم اندیشی جوانان هلال احمر شهرستان شوشتر

رئیس جمعیت هلال احمر شوشتر از برگزاری جلسه هم اندیشی به منظور بررسی مسائل و مشکلات حوزه جوانان و برنامه ریزی برای اجرای برنامه های آموزشی فرهنگی و اجتماعی در این شهرستان خبر داد.

مریم فولادی نسب| به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان خوزستان، احمدعلی آهنگر شوشتری اظهار کرد: این جلسه در خصوص ارتقاء سطح کمی و کیفی برنامه های امور جوانان براساس اولویت بندی و اهداف ابلاغی از سوی سازمان جوانان و همچنین ارائه راهکارهای مناسب برای اجرایی شدن این برنامه ها با حداکثر توان و بالاترین میزان مشارکت اعضای جوانان در شاخه های مختلف برگزار شد.

 وی هدف از این هم اندیشی را بررسی مسائل و مشکلات حوزه جوانان و برنامه ریزی برای اجرای برنامه های آموزشی فرهنگی و اجتماعی دانست و گفت: باید همه و همه دست به دست هم بدهیم و در کنار هم مشکلات را حل کنیم تا جوانان تحصیلکرده و فعال در حوزه های مختلف می توانند در این مسیر نقش مؤثری ایفا کنند.

رئیس جمعیت هلال احمر شوشتر تصریح کرد: در این جلسه جوانان فعال و پرشور برای بهبود کیفیت سازمان جوانان ضمن بیان مسائل و چالش های موجود در حوزه امور جوانان، پیشنهادات خود را مطرح کردند.

ارسال به دوستاننام فرستنده:
ایمیل فرستنده:
نام گیرنده:
ایمیل گیرنده:


 
mail print pdf doc
0
rate rate
0

تاریخ: چهار شنبه 05 دی 1397     بازدید ها: 191     دسته: شعب استان     
تا کنون نظری ثبت نشده
نام
متن نظر

کد امنیتی:
captcha
طراحی و پیاده سازی: راد رایانه