| سه شنبه 4 تیر 1398   | |
 

تشکیل مجمع خیرین خوزستان، همایش استانی تجلیل از خیرین و داوطلبان هلال احمر استان برگزار شد

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خوزستان خبر داد:

تشکیل مجمع خیرین خوزستان، همایش استانی تجلیل از خیرین و داوطلبان هلال احمر استان برگزار شد

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خوزستان گفت: اعتبار اجتماعی هلال احمر ناشی از اعتماد عمومی مردم است و باعث ارائه بیش از پیش خدمات بشردوستانه می شود.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر خوزستان، دکتر علی خدادادی در همایش تجلیل از داوطلبان و خیرین جمعیت هلال احمر استان که امروز (19 دی‌ماه) در سینما هلال اهواز برگزار شد، اظهار کرد: در شرایطی سختی که مردم ایران اکنون قرار دارند و دشمنان شرایط سختی را به کشور تحمیل کردند، با انسجام ملی و همدلی که در مردم وجود دارد این برهه را پشت سر می‌گذاریم.

وی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دانشجو، افزود: جمعیت هلال‌احمر به عنوان نهاد بین‌المللی و مردمی اهداف و وظایفی برای آن تعریف شده است. این اعتبار اجتماعی ناشی از اعتماد عمومی مردم است و باعث ارائه خدمات بشردوستانه مختلفی شده است.

مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر خوزستان عنوان کرد: به دلیل شرایط اقلیمی و پتانسیل اقتصادی و صنعتی که استان خوزستان دارد باعث جایگاه ویژه هلال‌احمر خوزستان در کشور شده است و انتظارات نیز از این نهاد مردمی در خوزستان بیشتر شده است.

دکتر خدادادی اضافه کرد: با تلاش و جدیت که هلال‌احمر خوزستان به خرج داد، اقداماتی در خصوص تاب‌آوری، کاهش خطرپذیری و محرومیت‌زدایی انجام داد که کانون توجه سایر نهادها قرار گرفت. همچنین در اردوهای جهادی، کاروان سلامت و محرومیت‌زدایی کارهای بزرگی انجام داد که البته نیاز به تقویت بیش از پیش دارند.

وی تصریح کرد: هلال‌احمر خوزستان در تلاش است در کنار کمک‌های امدادی در زمینه توسعه زیرساخت‌ها بتواند شاهد رفع محرومیت در خوزستان باشد.

 

مجمع خیران درخوزستان تشکیل می شود

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خوزستان ادامه داد: مجمع خیران به زودی در خوزستان تشکیل می شود و هلال احمر خوزستان نیز در این مجمع مشارکت می کند و در همین راستا آماده امدادرسانی و دستگیری افراد نیازمند است.

دکتر خدادادی افزود: داوطلبان جمعیت هلال احمر با حضور در این مجمع امکان حضور در عرصه های بیشتر خدمات رسانی به نقاط مختلف خوزستان را خواهند داشت.

وی گفت: در حاشیه شهرهای استان خوزستان افراد زیادی زندگی می کنند که از حداقل های زندگی نیز محروم هستند و تشکیل مجمع خیرین در کاهش محرومیت های خوزستان بسیار موثر است.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان خوزستان ادامه داد: داوطلبان هلال احمر با اقدامات خوبی خود توانسته اند اعتماد عمومی را جلب کنند و این مهم باعث شده تا در هنگام بروز حوادث مردم نیز کمک کنند.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر خوزستان، این همایش با حضور استاندار خوزستان، معاون جذب و سازماندهی سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر کشور، مشاور رییس سازمان داوطلبان هلال احمر، رئیس دانشگاه علوم پزشکی اهواز، اعضای شورای شهر اهواز، اعضای هیأت مدیره جمعیت هلال احمر استان، معاون اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی اهواز و مشاوران فرهنگی و ایثارگران استاندار خوزستان در سینما هلال اهواز برگزار شد. در این همایش جمعی از داوطلبان جمعیت هلال احمر استان، پزشکان و خیران این حوزه حضور داشتند و از شعب برتر، داوطلبان و خیران نمونه تقدیر شد.

ارسال به دوستاننام فرستنده:
ایمیل فرستنده:
نام گیرنده:
ایمیل گیرنده:


 
mail print pdf doc
0
rate rate
0

تاریخ: چهار شنبه 19 دی 1397     بازدید ها: 225     دسته: جمعیت استان     
تا کنون نظری ثبت نشده
نام
متن نظر

کد امنیتی:
captcha
طراحی و پیاده سازی: راد رایانه