| جمعه 28 تیر 1398   | |
 

اسکان اضطراری 27 سرنشین خودرو در پایگاه امداد و نجات تاراز،۱۰ خودرو رهاسازی شدند

معاون امداد و نجات جمعیت هلال‌احمر خوزستان عنوان کرد:

اسکان اضطراری 27 سرنشین خودرو در پایگاه امداد و نجات تاراز،۱۰ خودرو رهاسازی شدند

معاون امداد و نجات جمعیت هلال‌احمر خوزستان گفت: 27 سرنشین  خودروهای گرفتار در برف و کولاک در پایگاه امداد و نجات کوهستان تاراز اسکان اضطراری شدند و اقلام امدادی و زیستی در بین آنها توزیع شد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر خوزستان،  صادق سلامت مهر با اشاره به  بارش شدید برف و کولاک در محور اندیکا - شهرکرد، اظهار کرد: بر اثر بارش شدید برف و  کولاک در محور اندیکا - شهرکرد، 10 خودروی عبوری گرفتار شدند که با تلاش نیروهای امدادی جمعیت هلال احمر اندیکا رهاسازی شدند.

وی افزود: 27 سرنشین این خودروها نیز در پایگاه امداد و نجات کوهستان تاراز اسکان اضطراری شدند و اقلام امدادی و زیستی در بین آنها توزیع شد.

معاون امداد و نجات جمعیت هلال‌احمر خوزستان گفت: همچنین بر اثر رانش زمین در روستای غریبی‌ها در منطقه سادات‌حسینی از توابع دهدز، خساراتی به منازل مسکونی وارد شد.

سلامت یادآور شد: این عملیات توسط دو تیم امداد و نجات متشکل از 6 نفر صورت گرفت و امدادرسانی در این محور کماکان ادامه دارد.

وی اضافه کرد: در پی هشدارهای روزهای قبل مبنی بر تخلیه این منازل، هم‌اکنون تخلیه اهالی روستا و اسمان اضطراری در مسجد و مدرسه منطقه در دستور کار قرار گرفته و توسط دو تیم امداد و نجات جمعیت هلال احمر در حال انجام است.

برف کولاک

ارسال به دوستاننام فرستنده:
ایمیل فرستنده:
نام گیرنده:
ایمیل گیرنده:


 
mail print pdf doc
0
rate rate
0

تاریخ: یک شنبه 23 دی 1397     بازدید ها: 465     دسته: جمعیت استان     
تا کنون نظری ثبت نشده
نام
متن نظر

کد امنیتی:
captcha
طراحی و پیاده سازی: راد رایانه