| جمعه 28 تیر 1398   | |
 

امدادرسانی به ۱۳۵ خانوار آسیب‌دیده در بارندگی دو روز گذشته خوزستان

امدادرسانی به ۱۳۵ خانوار آسیب‌دیده در بارندگی دو روز گذشته خوزستان

مدیرعامل جمعیت هلال احمر حوزستان از امدادرسانی به ۱۳۵ خانوار آسیب ‌دیده در مناطق سیلابی خبر داد و گفت: ارزیابی در شهرستان‌های شوش و هفتکل ادامه دارد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر خوزستان، دکتر علی خدادادی با اشاره به مرحله دوم امدادرسانی به مناطق سیلابی، اظهار کرد: از روز سه‌شنبه تاکنون به ۱۳۵ خانواده آسیب‌دیده امدادرسانی و اقلام مورد نیاز بین این افراد توزیع شده است. همچنین ارزیابی در شهرستان‌های شوش و هفتکل ادامه دارد.

وی افزود: در روستای قصبه منیعات خرمشهر به ۲۰ خانوار آسیب‌دیده و در روستای کوره جبور، عشایر بیدزرد، منطقه تشان و عشایر حومه شهر بهبهان نیز به ۱۹ خانوار آسیب‌دیده امدادرسانی شده است. 

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خوزستان ادامه داد: همچنین در روستای نیزار شیخ رحمان (بخش مرکزی) رامهرمز دو خانوار و در روستاهای پیر گوری، نورعلی، سربند شعیبیه و مناطق طرح آبیاری و دره نو در شوشتر به ۶۰ خانوار آسیب دیده امدادرسانی شد.

دکتر خدادادی بیان کرد: در بخش الوار گرمسیری، پشمینه زار، چم کلگ، سبز آب و در سطح شهر اندیمشک ۱۹ خانوار آسیب دیدند که به این افراد امدادرسانی شد و چهار خانوار اسکان اضطراری یافتند. همچنین به ۱۵ خانواده آسیب‌دیده در باغملک امدادرسانی شد.

وی افزود: بر اثر برف و کولاک شدید در منطقه تاراز، در کیلومتر ۸۰ محور اندیکا - چهارمحال و بختیاری یک خودرو با چهار سرنشین گرفتار شده بود که این افراد توسط عوامل امداد و نجات پایگاه امدادی تاراز نجات و اسکان اضطراری یافتند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان خوزستان  بیان کرد: این عملیات‌ها با حضور ۶۱ نیروی عملیاتی در قالب چهار تیم به همراه ۱۲ خودروی نجات و پشتیبانی و آمبولانس انجام شده است.

سیلاب

ارسال به دوستاننام فرستنده:
ایمیل فرستنده:
نام گیرنده:
ایمیل گیرنده:


 
mail print pdf doc
0
rate rate
0

تاریخ: جمعه 28 دی 1397     بازدید ها: 397     دسته: جمعیت استان     
تا کنون نظری ثبت نشده
نام
متن نظر

کد امنیتی:
captcha
طراحی و پیاده سازی: راد رایانه