| جمعه 28 تیر 1398   | |
 

راه ارتباطی روستاهای تیله‌ کوهی و چهل کنار بهبهان قطع است، تلاش عوامل اجرائی برای ترمیم و بازسازی پل

راه ارتباطی روستاهای تیله‌ کوهی و چهل کنار قطع بهبهان است، تلاش عوامل اجرائی برای ترمیم و بازسازی پل

سرپرست جمعیت هلال احمر شهرستان بهبهان گفت: از پل روستای تیله کوهی و چهل کنار بازدید شد که متاسفانه راه ارتباطی قطع شده و عوامل ستاد بحران در حال رفع نقص هستند.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر خوزستان، حسین مرشد بهبهانی اظهار داشت: طی بازدیدی که با همراهی معاون فرماندار، بخشدار و رئیس اداره راه شهرستان از پل و آب‌نمای تیله کوهی صورت گرفت این پل بر اثر بارندگی‌های اخیر تخریب شده است.

وی افزود: در حال حاضر راه دسترسی مردم روستا به راه اصلی مسدود شده و با تلاش‌های انجام گرفته یک پل موقت احداث شده است تا در اسرع وقت اداره راه و شهرسازی نسبت به ترمیم و بازسازی آن اقدام کند.

سرپرست جمعیت هلال احمر بهبهان بیان کرد: با توجه به شدت بارندگی‌ها متاسفانه پل دست‌ساز روستای چهل کنار نیز تخریب شده است که تلاش شده در اسرع وقت و با فراهم شدن شرایط مساعد این پل ترمیم و بهسازی شود.

وی گفت: شهرستان بهبهان با توجه به مجاورت با روخانه‌ها در اطراف و شدت بارندگی‌ها و سیل سال ۹۰ که موجب شد ۱ امدادگر و ۱۳ شهروند جان خود را از دست دهد مستعد جاری شدن سیل است و باید مدیریت بحران تمهیدات لازم را برای جلوگیری از خطرات بکار ببندد.

مرشد بهبهانی تصریح کرد: در ستاد مدیریت بحران باید نهاد‌ها و ارگان‌های امدادی با همکاری و هماهنگی بیشتر زمان امدادرسانی را به محض فراهم شدن شرایط به حداقل برسانند.

سرپرست جمعیت هلال احمر بهبهان عنوان کرد: عوامل امدادی این جمعیت به محض اعلام هشدار مدیریت بحران در حالت آماده باش هستند و تجهیزات برای اعزام به مناطق آسیب دیده در دسترس می‌باشند.

ارسال به دوستان



نام فرستنده:
ایمیل فرستنده:
نام گیرنده:
ایمیل گیرنده:


 
mail print pdf doc
0
rate rate
0

تاریخ: پنج شنبه 11 بهمن 1397     بازدید ها: 488     دسته: شعب استان     
تا کنون نظری ثبت نشده
نام
متن نظر

کد امنیتی:
captcha
طراحی و پیاده سازی: راد رایانه