| جمعه 28 تیر 1398   | |
 

2 ارودگاه اسکان اضطراری در بخش شاوور شوش برپا شد

2 ارودگاه اسکان اضطراری در بخش شاوور شوش برپا شد

رییس جمعیت هلال احمر شهرستان شوش درخصوص اقدامات این جمعیت برای مقابله با سیل گفت: 2 اردوگاه اسکان اضطراری با 500 چادر امدادی در بخش شاوور شهرستان شوش برپا شده است.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان خوزستان، سیدمجید نوری زاده اظهار کرد: این اردوگاه های اسکان اضطراری در مناطق آهودشت و روستای سید خلف برپا شده اند و برای پذیرش خانواده های آسیب دیده بخش های شاوور و مرکزی شوش را دارند.

وی با بیان اینکه سه گروه امدادی در قالب 65 امدادگر جمعیت هلال احمر در منطقه مشغول امدادرسانی هستند، افزود: همه اعضا و امکانات این جمعیت در سطح شهرستان برای امدادرسانی به سیل‌ زدگان در حالت آماده ‌باش کامل قرار دارند.

رئیس جمعیت هلال ‌احمر شوش افزود: خوشبختانه تاکنون این بارندگی ‌ها خسارت جانی در سطح روستاها و مناطق شهری شوش به دنبال نداشته اند.

وی بیان کرد: با توجه به ادامه بارندگی ‌ها از شهروندان درخواست می‌ شود که از نزدیک شدن به رودخانه ‌ها و مسیرهای ناامن خودداری کنند.

نوری زاده افزود: برای مواقع ضروری اقلام مورد نیاز نظیر چادر، پتو، موکت، بخاری و سبدغذایی تهیه شده و آماده توزیع می باشند.

بر اساس این گزارش، بارش های خوب امسال موجب رهاسازی آب از سدهای دز و کرخه شده که این رهاسازی موجب آبگرفتگی برخی مناطق روستایی و عشایری حاشیه رودخانه ها شده است.

ارسال به دوستاننام فرستنده:
ایمیل فرستنده:
نام گیرنده:
ایمیل گیرنده:


 
mail print pdf doc
0
rate rate
0

تاریخ: یک شنبه 07 بهمن 1397     بازدید ها: 421     دسته: شعب استان     
تا کنون نظری ثبت نشده
نام
متن نظر

کد امنیتی:
captcha
طراحی و پیاده سازی: راد رایانه