| چهار شنبه 5 تیر 1398   | |
 

بازرسی چشم تیزبین سازمان است، مسئول جدید بازرسی و ارزیابی عملکرد جمعیت هلال احمر خوزستان منصوب شد

مسئول دفتر نماینده ولی فقیه در خوزستان عنوان کرد:

بازرسی چشم تیزبین سازمان است، مسئول جدید بازرسی و ارزیابی عملکرد جمعیت هلال احمر خوزستان منصوب شد

مسئول جدید بازرسی و ارزیابی عملکرد جمعیت هلال احمر خوزستان با حضور مدیرکل ارزیابی عملکرد و رسیدگی به شکایات هلال احمر کشور منصوب شد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر خوزستان، در مراسمی با حضور مدیرکل ارزیابی عملکرد و رسیدگی به شکایات هلال احمر کشور، مدیرعامل، مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه و شورای معاونین هلال احمر استان، آقای محمد رئیسی پور به عنوان مسئول جدید بازرسی این جمعیت منصوب و از خدمات آقای سیدمجید نوری زاده تقدیر شد.

 

بازرسی مچ گیری نیست، پیشگیری است

مدیرعامل جمعیت هلا ل احمر خوزستان در این مراسم اظهار کرد: بازرسی به معنای مچ گیری نیست بلکه پیشگیری و شرط اساسی سلامت سازمانی است.

دکتر علی خدادادی در آیین تکریم و معارفه مسئول قدیم و جدید ارزیابی عملکرد و رسیدگی به شکایات هلال احمر خوزستان اظهار  کرد: همکاری و هماهنگی درون سازمانی در بازرسی اهمیت بسیاری دارد.

وی افزود: پیگیری و نظارت جدی در امور و مسائل، موجب ارتقای سلامت سازمانی می شود.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خوزستان گفت: خلاهای زیادی در خوزستان وجود دارد که از گذشته به ارث رسیده و باید با تدبیر حل شود.

 

بازرسی چشم تیزبین سازمان است

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در هلال احمر خوزستان نیز گفت: مسئولیت یک امانت و مسئله بازرسی، حسابرسی از بخش های مهم هر سازمان یا نهاد است و در حقیقت چشم تیزبین و امین آن محسوب می شود.

حجت الاسلام والمسلمین قربانعلی سعادت نیا اظهار کرد: رسیدگی به اعمال و کردار و حساب نفس همواره از توصیه های مهم اسلام برای افراد بوده است تا بدانند که چه عملکردی داشته اند و در صورت خطا روش خود را تصحیح کنند.

وی با بیان اینکه مسئولیت یک امانت است، افزود:  عاقبت بخیری بیانگر توفیق است و اگر مسئولیتی داریم باید سعی کنیم عاقبت بخیر باشیم چون عاقبت بخیری به سختی بدست می آید و به سادگی از دست می رود.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در هلال احمر خوزستان اضافه کرد: کاستی ها در همه جا وجود دارد اما همین کاستی ها فرصتی برای خدمت و رفع نقص هستند.

ارسال به دوستاننام فرستنده:
ایمیل فرستنده:
نام گیرنده:
ایمیل گیرنده:


 
mail print pdf doc
0
rate rate
0

تاریخ: دوشنبه 13 اسفند 1397     بازدید ها: 287     دسته: جمعیت استان     
تا کنون نظری ثبت نشده
نام
متن نظر

کد امنیتی:
captcha
طراحی و پیاده سازی: راد رایانه