| جمعه 28 تیر 1398   | |
 

یک هزار نفر عوامل امدادی به مسافران نوروزی خدمات رسانی می کنند، پویش بهرفت تعهدی برای رانندگی ایمن و صحیح

مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر خوزستان عنوان کرد:

یک هزار نفر عوامل امدادی به مسافران نوروزی خدمات رسانی می کنند، پویش بهرفت تعهدی برای رانندگی ایمن و صحیح

مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر خوزستان گفت: بیش‌از یک هزار نفر از جوانان و عوامل امداد و نجات جمعیت هلال‌احمر خوزستان در نوروز ۹۸ خدمات رسانی به مسافران نوروزی و کاروان های راهیان نور را بر عهده دارند.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال‌احمر خوزستان، دکتر علی خدادادی در آیین گشایش طرح ملی ایمنی و سلامت مسافران نوروزی اظهار کرد: جمعیت هلال‌احمر در ایام نوروز با دو طرح ایمنی و سلامت مسافران نوروزی در حوزه جوانان و امداد و نجات در حوزه امداد و نجات خدمت رسانی به مسافران نوروزی را انجام می دهد.

وی افزود: بیش‌از یک هزار نفر از جوانان و عوامل امداد و نجات جمعیت هلال‌احمر خوزستان در نوروز ۹۸ خدمات رسانی به مسافران نوروزی و کاروان های راهیان نور را بر عهده دارند.

مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر خوزستان با اشاره به حضور بیش از ۸۰ پایگاه و پست موقت جوانان در طرح ملی ایمنی و سلامت مسافران نوروزی، تصریح کرد: ۶۴۰ امدادگر و نجاتگر در ۴۴ پایگاه و پست موقت امداد و نجات در مبادی ورودی استان در طرح امداد و نجات نوروزی هلال احمر خدمت می کنند.

دکتر خدادادی با اشاره به بارش های اخیر در استان، گفت: وفور نعمت الهی امسال در استان شرایطی را فراهم کرده که احتمال حضور مسافران نوروزی زیادی را در استان پیش‌بینی می کنیم.

وی افزود: پیش بینی می شود در نوروز ۹۸ بیش از ۷ میلیون مسافر نوروزی به خوزستان سفر کنند.

مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر خوزستان بیان کرد: ما پویش بهرفت را در کنار طرح ایمنی و سلامت مسافران نوروزی داریم که رانندگان به امضاء و درج اثر انگشت نسبت به رانندگی ایمن و صحیح و رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی تعهد می دهند.

بر اساس این گزارش، آئین افتتاح طرح ایمنی و سلامت مسافرین نوروزی هلال احمر خوزستان با حضور مسئولان استانی و شهرستانی در پست جوانان هلال احمر اهواز در پلیس راه قدیم اهواز ـ اندیمشک برگزار شد.

ارسال به دوستاننام فرستنده:
ایمیل فرستنده:
نام گیرنده:
ایمیل گیرنده:


 
mail print pdf doc
0
rate rate
0

تاریخ: سه شنبه 28 اسفند 1397     بازدید ها: 97     دسته: جمعیت استان     
تا کنون نظری ثبت نشده
نام
متن نظر

کد امنیتی:
captcha
طراحی و پیاده سازی: راد رایانه