| جمعه 28 تیر 1398   | |
 

بازدید مدیرعامل جمعیت هلال احمر خوزستان از پست‌های نوروزی شهرستان‌های اهواز، دشت آزادگان و هویزه

بازدید دکتر خدادادی از پست های نوروزی امداد و جوانان هلال احمر شهرهای اهواز، دشت آزادگان و هویزه

مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر خوزستان اظهار کرد: نگاه ما به جوانان باید نگاهی سرمایه ای و احترام آمیز باشد و آینده مملکت را آنها رقم می زنند.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر خوزستان، دکتر علی خدادادی در حاشیه بازدید از پست های ایمنی و سلامت اهواز، دشت آزادگان و هویزه با طرح این پرسش که چقدر توانسته ایم به جوانان نزدیک شویم و با آنها ارتباط برقرار و آنها را درک کنیم، تصریح کرد: نگاه ما به جوانان باید نگاهی سرمایه ای و احترام آمیز باشد و آینده مملکت را آنها رقم می زنند.

وی جمعیت هلال احمر را بسان یک آهن ربا و مغناطیس توصیف کرد که نیروها و اعضای آن، تشکیل دهنده یک آهن ربای قوی هستند و گفت: مؤلفه هایی باعث می شود که میدان مغناطیسی آهن ربا افزایش پیدا کند که شاید مهمترین آنها، اعضا و نیروهای جمعیت هلال احمر باشند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خوزستان با اشاره به گسترش آسیب های اجتماعی در جامعه و تهدید جوانان توسط آنها اضافه کرد: آسیب های اجتماعی مثل طلاق، خشونت و اعتیاد جوانان را تهدید می کنند و نباید نسبت به آنها بی تفاوت باشیم و از آنها غافل شویم.

دکتر خدادادی با اشاره به نقش این نهاد خدمت رسان در قالب تولیت، حمایت و مشارکت در جامعه اظهار کرد: بر اساس قانون های موجود، تعالیم اساسی دین اسلام، فعالیت های بشردوستانه را پیش خواهیم برد که در این راستا مردم باید احساس کنند که جمعیت هلال احمر در کنار آنهاست.

وی در حاشیه بازدید از پست های امداد و نجات این شهرها با تقدیر از حضور امدادگران در ایام نوروز و در راستای خدمت به مسافرین نوروزی تصریح کرد: اعضای جمعیت هلال احمر با توجه به رسالت ذاتی خود، باید در حوزه آسیب های اجتماعی به صورت فعالانه ورود کنند و در مسیر تسکین آلام بشری گام های مؤثری بردارند.

بر اساس این گزارش، دکتر خدادادی در حاشیه بازدید از پست امداد و نجات هلال احمر هویزه در سه راه برزگر در جاده یادمان طلائیه با حضور در پایگاه مرزبانی نیروی انتظامی، از تلاش های این نیروهای خدوم تجلیل کرد.

ارسال به دوستاننام فرستنده:
ایمیل فرستنده:
نام گیرنده:
ایمیل گیرنده:


 
mail print pdf doc
0
rate rate
0

تاریخ: چهار شنبه 29 اسفند 1397     بازدید ها: 144     دسته: جمعیت استان     
تا کنون نظری ثبت نشده
نام
متن نظر

کد امنیتی:
captcha
طراحی و پیاده سازی: راد رایانه