| جمعه 28 تیر 1398   | |
 

آغوش باز اعضای جمعیت هلال احمر خوزستان برای مسافران نوروزی

آغوش باز اعضای جمعیت هلال احمر خوزستان برای مسافران نوروزی

معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر خوزستان گفت: جوانان خوزستانی پرشور تر از هر سال برای خدمت رسانی در سطح استان با برپایی پست ایمنی و سلامت در ورودی هر شهرستان از مهمانان نوروزی میزبانی می کنند.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان خوزستان، علی پهلوان با تبریک آغاز سال نو اظهار کرد: هر ساله با آغاز مسافرت های نوروزی جمعیت هلال احمر با ایجاد پست ایمنی و سلامت در طول تعطیلات نوروزی از مهمانان نوروزی استقبال می کند.

وی افزود: مسافران نوروزی با امضای میثاق نامه طرح بهرفت (بهبود رفتارهای ترافیکی) به این پویش سراسری که در راستای پیشگیری از تصادفات و سوانح جاده ای در جریان است شرکت می‌کنند.

معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر خوزستان بیان کرد:ایت پویش سراسری برای آن است که رانندگان نکات ایمنی مانند سرعت مجاز، عدم سبقت غیر مجاز، بستن کمربند ایمنی، عدم استفاده از تلفن همراه دررانندگی و استراحت هنگام خستگی و خواب آلودگی در رانندگی و مسافرت را اجرا کرده و شعار «بی گدار به جاده نزنیم، ظریف برانیم» را مد نظر قرار می‌دهند.

پهلوان تصریح کرد: طرح ایمنی و سلامت مسافران نوروزی با هدف کاهش حوادث جاده ای و تسریع در امدادرسانی به آسیب دیدگان حوادث همه ساله توسط جمعیت هلال احمر اجرا می شود.

ارسال به دوستاننام فرستنده:
ایمیل فرستنده:
نام گیرنده:
ایمیل گیرنده:


 
mail print pdf doc
0
rate rate
0

تاریخ: جمعه 02 فروردین 1398     بازدید ها: 97     دسته: جمعیت استان     
تا کنون نظری ثبت نشده
نام
متن نظر

کد امنیتی:
captcha
طراحی و پیاده سازی: راد رایانه