| سه شنبه 3 اردیبهشت 1398   | |
 
 

بازدید دکتر خدادادی از پست های نوروزی شهرهای رامشیر، امیدیه، آغاجاری، بندر ماهشهر، بندر امام و هندیجان، بهبود رفتارهای ترافیکی با اجرای

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خوزستان گفت: یکی از دغدغه‌های اصلی کشور موضوع تصادفات جاده‌ای است و 70 درصد از تصادفات جاده‌ای عامل انسانی دارند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خوزستان:

بازدید دکتر خدادادی از پست های نوروزی شهرهای رامشیر، امیدیه، آغاجاری، بندر ماهشهر، بندر امام خمینی(ره) و هندیجان، 70 درصد از تصادفات جاده‌ای عامل انسانی دارد، بهبود رفتارهای ترافیکی با اجرای طرح بهرفت

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خوزستان گفت: یکی از دغدغه‌های اصلی کشور موضوع تصادفات جاده‌ای است و70 درصد از تصادفات جاده‌ای عامل انسانی دارند.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر خوزستان، دکتر علی خدادادی 2 فرروردین در جمع جوانان حاضر در پست ایمنی و سلامت مسافرین نوروزی ماهشهر، اظهار کرد: هلال احمر همه ساله برنامه های متنوعی را در راستای کاهش آمار مرگ و میر ناشی از تصادفات اجرا می کند که از طریق کمپین ها و برنامه های آموزشی زمینه های اجرای آنها فراهم می شود.

وی افزود: جمعیت هلال احمر با استقرار پایگاه های امداد و نجات جاده ای و برپایی پست های نوروزی در طرح ملی ایمنی و سلامت مسافران نوروزی مساعدت های لازم را در راستای کاهش خطرپذیری مسافران نوروزی و ارائه آموزش های لازم به منظور آمادگی هر چه بیشتر برای رانندگی ایمن و صحیح  صورت می دهد.

 

بهرفت، طرحی برای بهبود رفتارهای ترافیکی، سهم 70 درصدی عامل انسانی در تصادفات جاده ای

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خوزستان با اشاره به اجرای طرح ملی بهبود رفتارهای ترافیکی موسوم به بهرفت، تصریح کرد: این طرح با هدف بهبود رفتارهای ترافیکی و حساس‌سازی عموم مردم نسبت به قوانین راهنمایی و رانندگی و ایمنی در سفر برگزار می شود.

دکتر خدادادی با بیان اینکه 70 درصد از تصادفات جاده‌ای عامل انسانی دارند، عنوان کرد: به این دلیل، این کارگاه آموزشی به منظور آماده‌سازی و آشنایی هرچه بیشتر اعضای مجری طرح ملی بهرفت با هدف بهبود رفتارهای ترافیکی و حساس‌سازی مردم نسبت به قوانین راهنمایی ورانندگی و ایمنی در سفر برگزار شده است.

وی با اشاره به اینکه یکی از دغدغه‌های اصلی کشور موضوع تصادفات جاده‌ای است، ادامه داد: سه عامل انسانی، وسیله نقلیه و جاده در حوادث رانندگی دخالت دارند که باید مورد توجه قرار گیرند.

 

وضعیت بد ایران در آمار مرگ و میر تصادفات جاده ای، خطر تبدیل شدن تخلف از قانون به یک فرهنگ

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خوزستان گفت: نمایش توان عملیاتی تیم های بشردوستانه یک فرصت برای جوانان است تا هم بتوانند خدمات بشردوستانه را ارائه دهند و هم توان لازم را به منظور بهره گیری از این آموزش ها کسب کنند.

دکتر خدادادی با اشاره به اهمیت ترویج فرهنگ پیشگیری از طریق ارتقای سطح فرهنگ و آگاهی های عمومی، اضافه کرد: سال گذشته کمپین «نه به تصادفات» را داشتیم که امسال آن را به صورت دیگری ادامه می دهیم که بسیج اطلاع رسانی و پیشگیری برای این کار، بسیار موثر واقع می شود.

وی با بیان اینکه نوروز یک فرصت تاریخی برای هلال احمر جهت نمایش توانمندی ها و ارائه آموزش ها است، گفت: اگر توانمند نباشیم نمی توانیم نقش مداخله جویانه داشته باشیم.

بر اساس این گزارش، دکتر خدادادی در دومین روز از فروردین 98 از پست های امداد و نجات و ایمنی و سلامت مسافرین نوروزی شهرهای رامشیر، امیدیه، آغاجاری، بندر ماهشهر، بندر امام خمینی(ره) و هندیجان بازدید و از نزدیک روند اجرای خدمات نوروزی هلال احمر خوزستان را رصد و ارزیابی و از تلاش های خالصانه و شبانه روزی اعضای خدوم این جمعیت تقدیر کرد.


ارسال به دوستاننام فرستنده:
ایمیل فرستنده:
نام گیرنده:
ایمیل گیرنده:


 
mail print pdf doc
0
rate rate
0

تاریخ: جمعه 02 فروردین 1398     بازدید ها: 110     دسته: جمعیت استان     

توزیع بسته‌های یک ماهه غذایی در استان‌های سیل‌زده به مناسبت ماه رمضان، بازدید رئیس جمعیت هلال احمر از اردوگاه ناصر خسرو اهواز


تعداد اردوگاه‌های سیل‌زدگان خوزستان به 42 اردوگاه کاهش یافت


انتقال هوایی کودک سیل زده از روستای عطیش شهرستان کارون به اهواز


قصد داریم کمک‌های سراسر دنیا را به سمت ایران بسیج کنیم، بررسی و ارزیابی مناطق سیل زده در درستور کار تیم ارزیابی صلیب سرخ


امدادرسانی به بیش از ۳۰ هزار خانوار سیل زده در خوزستان تا 27 فروردین


سفر تیم ارزیاب فدراسیون بین المللی جمعیت های صلیب سرخ و هلال احمر به خوزستان


دیدار جداگانه نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال‌احمر در دیدار با استاندار و نماینده ولی‌فقیه در استان خوزستان


نماینده ولی فقیه در هلال احمر در جمع سیل زدگان شوش حاضر شد، بازدید از انبار جمع‌آوری کمک‌های مردمی در اهواز


۱۷۰ هزار نفر در خوزستان امداد رسانی شدند، آمار اسکان سیل زدگان به ۱۲۳ هزار نفر رسید


امدادرسانی و توزیع اقلام غذایی توسط تیم امداد هوایی هلال احمر خوزستان به روستاهای شیخ حسین از توابع شوشتر و آلبونیس 1 و 2 از توابع باوی


کمک های هلال احمر کویت به ایران تحویل شده و به زودی در بین سیل زدگان توزیع می شود


بازدید نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر از اردوگاه ثامن الائمه حمیدیه، ضرورت خدمت به سیل زدگان با تمام قوا


نماینده ولی فقیه در هلال احمر: صلیب سرخ بدون توجه به فشارها کمک های بین‌المللی را به ایران برساند


سفر رئیس دفتر منطقه ای خاورمیانه و شمال آفریقا (منا) به خوزستان


امدادگران و نجاتگران جمعیت هلال احمر با حضور به موقع خود در کنار سیل‌زدگان بودند12345

تا کنون نظری ثبت نشده
نام:
ایمیل:
وب سایت:

کد امنیتی: captcha
 

 

 
جمعیت هلال احمر استان خوزستان

فدراسيون بين‌المللي صليب‌سرخ و هلال‌احمر نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران
سازمان داوطلبان سازمان جوانان سازمان امداد و نجات
موسسه آموزش عالی علمی کاربردی هلال ایران معاونت آموزش ، پژوهش و فناوری جمعیت معاونت بهداشت، درمان و توانبخشی
كميته بين‌المللي صليب سرخ سازمان مدیریت بحران کشور سازمان تداركات پزشكي
دفتر امور ایثارگران صنایع نساجی هلال ایران مرکز پزشکی حج و زیارت
نشریه پزشکی جمعیت هلال احمر بیمارستان فوق تخصصی نورافشار مجتمع دارويي و درماني هلال ايران

 

طراحی و پیاده سازی: راد رایانه