| جمعه 28 تیر 1398   | |
 

سایبان چتر مهربانی در شهر به شهر یک استان، از خیمه های نماز تا فضاهای دوستدار کودک در خوزستان

سایبان چتر مهربانی در شهر به شهر یک استان، از خیمه های نماز تا فضاهای دوستدار کودک در خوزستان

معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر خوزستان گفت: در فضاهای دوستدار کودک در پست های ایمنی و سلامت مسافرین نوروزی، مفاهیم هلال احمر وبشردوستی آموزش داده می شود.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان خوزستان، علی پهلوان اظهار کرد: فضاهایی با عنوان دوستدار کودک تجهیزشده که دراین فضا کودکان مراجعه کننده از طریق نقاشی و سایر هنرهای تجسمی با مفاهیم جمعیت هلال احمر و اصول هفتگانه آن آشنا می شوند.

وی با اشاره به حضور چشم گير كودكان و خانواده ها افزود: سعی بر این شده ضمن ایجاد فضاهایی شاد و سرگرم کننده در قالب های متناسب با سنین کودکان مراجعه کننده، آموزش های موردنیاز و پایه به آنان انتقال یابد تا با اهداف و ماهیت جمعیت هلال احمر و فعالیت های بشردوستانه  آشنا شوند.

معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر خوزستان با ـدکید بر اساس این گزارش، ضرورت آموزش از سنین پایین به کودکان به عنوان آینده سازان کشور، بیان کرد: تا جایی که امکان داشته باشد خدمات آموزشی، فرهنگی و پیشگیرانه در پست های ایمنی و سلامت مسافرین نوروزی ارائه می شود و باید بتوانیم این ارتباط را با مردم حتی از طریق فرزندانشان تقویت کرده و توجه آنها را به رعایت نکات ایمنی جلب کنیم.

پهلوان با اشاره به فعاليت خيمه های نماز در پست هاي ایمنی و سلامت مسافرین ويژه ايام نوروز در سراسر استان تصریح کرد: اين خيمه ها در مجاورت پست هاي ايمني و سلامت مسافران نوروزي، دایر شده و مسافران می توانند با مراجعه به پست های های نوروزی هلال احمر در ورودی یا خروجی هر شهر در طول سفر این فریضه الهی را به جا بیاورند.

ارسال به دوستاننام فرستنده:
ایمیل فرستنده:
نام گیرنده:
ایمیل گیرنده:


 
mail print pdf doc
0
rate rate
0

تاریخ: یک شنبه 04 فروردین 1398     بازدید ها: 110     دسته: جمعیت استان     
تا کنون نظری ثبت نشده
نام
متن نظر

کد امنیتی:
captcha
طراحی و پیاده سازی: راد رایانه