| سه شنبه 4 تیر 1398   | |
 

اقلام مورد نیاز در مناطق سیل زده خوزستان به سرعت و با جدیت ارسال شود، تلاش برای رفع نگرانی های مردم در اردوگاه های اسکان اضطراری

رئیس جمعیت هلال احمر تأکید کرد:

اقلام مورد نیاز در مناطق سیل زده خوزستان به سرعت و با جدیت ارسال شود، تلاش برای رفع نگرانی های مردم در اردوگاه های اسکان اضطراری  

رئیس جمعیت هلال احمر با حضور در مرکز کنترل و هماهنگی عملیات هلال احمر خوزستان از آخرین فعالیت های صورت گرفته در مناطق سیل زده استان مطلع و دستورات لازم را برای ادامه این روند صادر کرد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر خوزستان، دکتر علی اصغر پیوندی در جمع مدیران این جمعیت در مرکز کنترل و هماهنگی عملیات استان از تلاش های صورت گرفته در مناطق سیل زده و ارائه خدمات به مردم آسیب دیده تقدیر و تشکر کرد.

وی با اشاره به تلاش های مجدانه و مدیریت مطلوب صورت گرفته در مدت اخیر در مناطق سیل زده افزود: با وجود آسیب های فراوانی که سیل در مناطق مختلف خوزستان وارد کرده، ولی با پیشگیری های صورت گرفته، بحمدالله تلفات جانی نداشته ایم و امیدواریم تا چند روز آینده سیب در این مناطق فروکش کند.

رئیس جمعیت هلال احمر با ابراز رضایت از تزریق و ارسال محموله های امدادی و اقلام مورد نیاز به خوزستان گفت: مردم خوزستان مطمئن باشند که اقلام مورد نیاز در مناطق سیل زده به سرعت و با جدیت به استان وارد و به کرات در این مناطق توزیع می شود.

دکتر پیوندی اضافه کرد: با توجه به آسیب های بسیار زیادی که مردم استان در مناطق سیل زده متحمل شده اند، تلاش ما این است که با اسکان اضطراری مناسب و توزیع اقلام ضروری، دغدغه جدیدی به نگرانی های مردم افزوده نشود.

وی با بیان اینکه تمام تلاش همکاران ما در استان خوزستان برای خدمت به مردم صورت گرفته است، اظهار کرد: در سفر امروز وزیر کشور پس از بازدید از مناطق سیل زده، از تلاش های شبانه روزی عوامل جمعیت هلال احمر اعم از نجاتگران، امدادگران، داوطلبان، جوانان و کارکنان این مجموعه تقدیر کرد که جای خوشحالی و سرور دارد.

بر اساس این گزارش، رئیس جمعیت هلال احمر پس از ارتباط ویدئوکنفرانسی با سازمان امداد و نجات، از بخش های مختلف مجتمع امداد و نجات هلال احمر خوزستان بازدید و از خدمت صادقانه عوامل جمعیت در راستای خدمت به مردم آسیب دیده تجلیل کرد.

ارسال به دوستاننام فرستنده:
ایمیل فرستنده:
نام گیرنده:
ایمیل گیرنده:


 
mail print pdf doc
0
rate rate
0

تاریخ: جمعه 16 فروردین 1398     بازدید ها: 168     دسته: جمعیت استان     
تا کنون نظری ثبت نشده
نام
متن نظر

کد امنیتی:
captcha
طراحی و پیاده سازی: راد رایانه