| جمعه 28 تیر 1398   | |
 

سفر نمایندگان مؤسسات اسلامی کشور مالزی به استان خوزستان

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خوزستان خبر داد:

سفر نمایندگان مؤسسات اسلامی کشور مالزی به استان خوزستان

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خوزستان از سفر نمایندگان مؤسسات اسلامی کشور مالزی با هدف ارزیابی از خسارات سیل اخیر به این استان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر خوزستان، دکتر علی خدادادی اظهار کرد: یکی از برنامه‌های این تیم پنج نفره، بازدید از مناطق سیل‌زده و ارزیابی از وسعت و برآورد خسارت‌ها در استان خوزستان است.

وی افزود: این بازدیدها و ارزیابی میدانی برای استفاده از توان کشور مالزی در ایجاد بازتوانی در مناطق سیل‌زده و افراد آسیب‌دیده و تعیین اولویت‌ها برای اهدای کمک‌ها است.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خوزستان تصریح کرد: نشست با مدیران جمعیت هلال احمر خوزستان، بازدید از مناطق آسیب‌دیده و اردوگاه‌های اسکان اضطراری، دیدار با قائم مقام رئیس دانشگاه علوم پزشکی اهواز، بازدید از سالن شهدای کارگر و روند جمع‌آوری و بسته‌بندی کمک‌های مردمی برای مناطق سیل‌زده از جمله برنامه‌های روز نخست سفر دو روزه این هیأت مالزیایی بوده است.

خدادادی بیان کرد: در حاشیه بازدید از مناطق سیل زده منطقه بامدژ اهواز، ۶۰ بسته اهدایی مؤسسات اسلامی کشور مالزی بین آسیب‌دیدگان روستاهای سید یدیم و سید هاشم توزیع شد.

وی عنوان کرد: احساس تعهد مردم کشور مالزی به مسلمانان سیل زده استان خوزستان در این سفر بسیار آشکار بود.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خوزستان در پایان یادآور شد: ارزیابی میدانی و نیازسنجی برای ارائه کمک‌های بعدی و ایجاد ارتباط با جمعیت هلال احمر برای اجرای برنامه‌های بشردوستانه از جمله اهداف مهم این سفر بوده است.

ارسال به دوستاننام فرستنده:
ایمیل فرستنده:
نام گیرنده:
ایمیل گیرنده:


 
mail print pdf doc
0
rate rate
0

تاریخ: دوشنبه 16 اردیبهشت 1398     بازدید ها: 145     دسته: جمعیت استان     
تا کنون نظری ثبت نشده
نام
متن نظر

کد امنیتی:
captcha
طراحی و پیاده سازی: راد رایانه