| سه شنبه 4 تیر 1398   | |
 

بازدید نمایندگان برنامه ‌جهانی ‌غذا از مناطق سیل‌زده خوزستان، دیدار با مدیرعامل هلال احمر استان

بازدید نمایندگان برنامه ‌جهانی ‌غذا از مناطق سیل‌زده خوزستان، دیدار با مدیرعامل هلال احمر استان

نمایندگان برنامه ‌جهانی ‌غذا سازمان ملل متحد پس از سفر به اهواز با مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان خوزستان دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان خوزستان، دکتر علی خدادادی در دیدار با نمایندگان برنامه ‌جهانی ‌غذا سازمان ملل متحد که در هتل اکسین اهواز برگزار شد، گزارشی از وضعیت امدادرسانی این جمعیت و مجموعه های مختلف در مناطق سیل زده استان ارائه کرد.

وی همچنین از شرایط امروز مناطق سیل زده استان و مردم آسیب دیده سخن گفت و بر ضرورت ارسال کمک های متنوع بهداشتی، غذایی و زیستی به این مناطق تأکید کرد.

نماینده برنامه جهانی غذا سازمان ملل متحد نیز در این نشست با تقدیر از تلاش های صورت گرفته، هدف از سفر خود را بازدید میدانی و ارزیابی از مناطق متأثر از سیل دانست و بر ارسال کمک های این مجموعه تأکید کرد.

وی همچنین از تخصیص بودجه برای تهیه و بسته بندی 12 هزار بسته غذایی برای ارسال به مناطق سیل زده استان خوزستان خبر داد.

از سوی دیگر رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر نیز از ارسال و توزیع ۱۰ هزار بسته غذایی از سوی دفتر برنامه جهانی غذا سازمان ملل متحد بین سیل زدگان استان خوزستان در هفته های آینده خبر داد.

بر اساس این گزارش، نمایندگان برنامه جهانی غذا در ادامه سفر خود از سالن شهدای کارگر(محل جمع آوری و بسته بندی کمک های مردمی هلال احمر) و روستاهای سیل زده بامدژ اهواز بازدید کردند.

ارسال به دوستاننام فرستنده:
ایمیل فرستنده:
نام گیرنده:
ایمیل گیرنده:


 
mail print pdf doc
0
rate rate
0

تاریخ: جمعه 20 اردیبهشت 1398     بازدید ها: 44     دسته: جمعیت استان     
تا کنون نظری ثبت نشده
نام
متن نظر

کد امنیتی:
captcha
طراحی و پیاده سازی: راد رایانه