| دوشنبه 22 مهر 1398   | |
 
چهار شنبه 29 خرداد 1398
کد خبر: 6295
تعداد بازدید: 111

پنجمین دوره جشنواره خیریه غذایی به نفع نیازمندان در شهرستان ماهشهر برگزار شد

پنجمین دوره جشنواره خیریه غذایی به نفع نیازمندان در شهرستان ماهشهر برگزار شد
رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان ماهشهر از برگزاری پنجمین دوره جشنواره غذایی توسط اعضای کانون دانشجویی هلال احمر دانشگاه آزاد این شهرستان در راستای حمایت از نیازمندان خبر داد.
پنجمین دوره جشنواره خیریه غذایی به نفع نیازمندان در شهرستان ماهشهر برگزار شد
رئیس جمعیت  هلال احمر شهرستان ماهشهر از برگزاری پنجمین دوره جشنواره غذایی توسط اعضای کانون دانشجویی هلال احمر دانشگاه آزاد این شهرستان در راستای حمایت از  نیازمندان خبر داد.
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر خوزستان یاسر زائری اظهار کرد: این جشنواره شامل چندین غرفه بود که انواع غذاها درآن غرفه ها عرضه می شد که درآمد حاصل از فروش این موادغذایی در جشنواره جمع آوری و در پایان صرف خرید مایحتاج نیازمندان جهت استفاده افراد بی بضاعت ،بی سرپرست و خانوارهای بدسرپرست می شود
وی افزود: استقبال از این جشنواره در دانشگاه آزاد واحد ماهشهر طی پنج دوره متوالی با هدف ترویج فعالیت های خیر خواهانه در جهت کمک به نیارمندان خوب ارزیابی شد که امیدواریم مبلغ قابل توجهی از این محل کسب شود.
رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان ماهشهر بیان کرد: در این جشنواره که با همت اعضا کانون دانشجویی برگزار شد سعی بر آن بود وجهه خیرخواهانه و انسان دوستانه جمعیت هلال احمر معرفی شود.
وی گفت: جشنواره غذایی یکی از راه های جمع آوری کمک برای نیازمندان است که در این برهه زمانی در ماه رمضان می تواند اثر بخشی شایان ذکری داشته باشد.
 

غذا جشنواره جوانان کانون دانشجویی هلال احمر
طراحی و پیاده سازی: راد رایانه