| دوشنبه 22 مهر 1398   | |
 
یک شنبه 02 تیر 1398
کد خبر: 6375
تعداد بازدید: 173

کارشناسان امور جوانان جمعیت هلال احمر خوزستان «نحوه برگزاری اردو» را فراگرفتند

کارشناسان امور جوانان جمعیت هلال احمر خوزستان «نحوه برگزاری اردو» را فراگرفتند
معاون آموزش و پژوهش جمعیت هلال احمر خوزستان گفت: دوره آموزش ضمن خدمت « نحوه برگزاری اردو» با حضور 40 نفر از کارشناسان امور جوانان و مربیان فعال این جمعیت در اهواز برگزار شد.

کارشناسان امور جوانان جمعیت هلال احمر خوزستان «نحوه برگزاری اردو» را فراگرفتند

معاون آموزش و پژوهش جمعیت هلال احمر خوزستان گفت: دوره آموزش ضمن خدمت « نحوه برگزاری اردو»  با حضور 40 نفر از کارشناسان امور جوانان و مربیان فعال این جمعیت در اهواز برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر خوزستان، فرهاد مکوندی اظهار کرد: دوره آموزش ضمن خدمت «نحوه برگزاری اردو» با حضور 40 نفر از کارشناسان حوزه جوانان و مربیان فعال این جمعیت در دو مرحله در اهواز  و به مدت دو روز برگزار شد.

وی افزود: هدف از برگزاری این دوره، آشنایی برنامه ریزان، مجریان و سرپرستان اردوهای معاونت امور جوانان جمعیت هلال احمر خوزستان با شیوه های برگزاری اردو به منظور کیفی سازی اجرای اردوها بوده است.

معاون آموزش و پژوهش جمعیت هلال احمر خوزستان ادامه داد: شرکت کنندگان در این دوره آموزشی با مفاهیم و مطالبی از قبیل دستورالعمل اردویی وزارت آموزش و پرورش، برنامه ریزی فرهنگی جهت برگزاری اردو در رده های سنی مختلف، پیوست فرهنگی اردو در رده های سنی مختلف، اردوهای دانش آموزی و ملاحظات تربیت جنسی، بازی ها و مهارت های اردویی و روانشناسی شرکت کنندگان در اردو آشنا شدند.

مکوندی گفت: این دوره آموزشی دو روزه با تدریس کوروش چهارلنگی از کارشناسان باسابقه و مجرب آموزش و پرورش استان خوزستان که سالها در سازمان دانش آموزی فعالیت کرده است، برگزار شد.


ضمن خدمت
طراحی و پیاده سازی: راد رایانه