| سه شنبه 25 تیر 1398   | |
 

خانه های هلال روستاهای نیزار علیا و سفلی شهرستان رامشیر افتتاح شد، تداوم اجرای طرح فطرانه در روستاهای محروم رامشیر

خانه های هلال روستاهای نیزار علیا و سفلی شهرستان رامشیر افتتاح شد، تداوم اجرای طرح فطرانه در روستاهای محروم رامشیر

سرپرست جمعیت هلال احمر رامهرمز از افتتاح خانه های هلال روستاهای نیزار علیا و سفلی از توابع شهرستان رامشیر خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان خوزستان، محمد فارسی مدان اظهار کرد:  این دو خانه هلال در روستاهای نیزار علیا و سفلی از توابع رامشیر و با حضور بخشدار مرکزی این شهرستان افتتاح شد.

وی افزود: هدف از ایجاد خانه هلال ارتباط مردم با جمعیت هلال احمر، شناسایی و گسترش اهداف هلال احمر، جذب و آموزش  نیروهای امدادی داوطلب، خیرین و نیکوکاران برای اجرای فعالیت های بشردوستانه است.

رئیس جمعیت هلال احمر رامهرمز تصریح کرد: کمک به آسیب دیدگان ناشی از حوادث طبیعی و غیر طبیعی به صورت داوطلبانه و افزایش آمادگی مردم در مواجهه با حوادث و تاب آوری از مهم ترین فعالیت ها و اهداف خانه های هلال محسوب می شود.

 

تداوم اجرای طرح فطرانه در روستاهای سیل زده و محروم بخش های مشراگه و مرکزی شهرستان رامشیر

رئیس جمعیت هلال احمر رامهرمز همچنین از تداوم اجرای طرح فطرانه در روستاهای سیل زده و محروم بخش های مشراگه و مرکزی شهرستان رامشیر خبر داد.

فارسیمدان اظهار کرد: پس از اجرای موفق طرح فطرانه در مناطق سیل زده شهرستان، کمک های مردمی جمع آوری و پس از بسته بندی توسط اعضای این جمعیت در روستاهای سیل زده و محروم بخش های مرکزی و مشراگه رامشیر توزیع شد.

وی همچنین از اجرای طرح همای رحمت توسط داوطلبان هلال احمر رامهرمز خبر داد و تصریح کرد: این طرح شامل تهیه، بسته بندی و توزیع مواد غذایی در بین نیازمندان شهرستان‌های رامهرمز و رامشیر است که توسط کارکنان، جوانان، امدادگران، نجاتگران، خیرین و داوطلبان این جمعیت در ماه مبارک رمضان به اجرا درآمد.

ارسال به دوستاننام فرستنده:
ایمیل فرستنده:
نام گیرنده:
ایمیل گیرنده:


 
mail print pdf doc
0
rate rate
0

تاریخ: پنج شنبه 06 تیر 1398     بازدید ها: 58     دسته: شعب استان     
تا کنون نظری ثبت نشده
نام
متن نظر

کد امنیتی:
captcha
طراحی و پیاده سازی: راد رایانه