| سه شنبه 25 تیر 1398   | |
 

زحمات جمعیت هلال احمر در ایام سیل مشهود بود، ضرورت تداوم خدمات مؤثر هلال احمر در اربعین حسینی(ع)

نماینده ولی فقیه در استان خوزستان:

زحمات جمعیت هلال احمر در ایام سیل مشهود بود، ضرورت تداوم خدمات مؤثر هلال احمر در اربعین حسینی(ع)

نماینده ولی فقیه در استان خوزستان و امام جمعه اهواز گفت: جای پای عوامل جمعیت هلال احمر در مناطق آسیب دیده از سیل کاملاً مشهود بود.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان خوزستان، حجت الاسلام و المسلمین موسوی فرد در دیدار با مدیرعامل و شورای معاونان این جمعیت اظهار کرد: زحمات ارزشمندی از سوی جمعیت هلال احمر به ویژه در ایام سیل وسیع استان کشیده شد که هر کجا بنده ورود می‌کردم، جای پایی از هلال احمر مشاهده می شد.

وی با اشاره به نزدیک بودن حرکت عظیم اربعین حسینی(ع) گفت: با توجه به وجود دو مرز شلمچه و چذابه و تشرف بسیار زیاد زائران با توجه به حذف ویزا باید برنامه ریزی جامع و خوبی اتفاق بیفتد.

حجت الاسلام موسوی فرد اضافه کرد: جمعیت هلال احمر در خارج از مرز فعالیت های شایانی را انجام می دهد که انتظار داریم به حول و قوه الهی در ایام اربعین با توجه به شرایط مطلوب تشرف به عتبات عالیات، این خدمات ارائه و به صورت کیفی و کمی افزایش یابد.

نماینده ولی فقیه نماینده ولی فقیه در استان خوزستان و امام جمعه اهواز با بیان اینکه بحمدالله در سال های گذشته جمعیت هلال احمر در مرزها فعال بوده است، تصریح کرد: ایجاد ظرفیت‌های مناسب برای استقرار زائران در داخل و خارج از مرزها و فراهم‌کردن تسهیلات برای بهبود شرایط زائران به همراه امداد و نجات در مسیرهای منتهی به مرزها هم از جمله وظایف جمعیت است که امیدواریم امسال هم با همان قوت ادامه یابد.

ارسال به دوستاننام فرستنده:
ایمیل فرستنده:
نام گیرنده:
ایمیل گیرنده:


 
mail print pdf doc
0
rate rate
0

تاریخ: چهار شنبه 12 تیر 1398     بازدید ها: 51     دسته: جمعیت استان     
تا کنون نظری ثبت نشده
نام
متن نظر

کد امنیتی:
captcha
طراحی و پیاده سازی: راد رایانه