| سه شنبه 25 تیر 1398   | |
 

کارگاه بررسی و تحلیل عملکرد تیم های بهداشت و درمان اضطراری هلال احمر در سیلاب فروردین در اهواز برگزار شد

با حضور نمایندگان تیم های درمان اضطراری هلال احمر کشور؛

کارگاه بررسی و تحلیل عملکرد تیم های بهداشت و درمان اضطراری هلال احمر در سیلاب فروردین در اهواز برگزار شد

معاون بهداشت، درمان و توانبخشی جمعیت هلال احمر خوزستان از برگزاری کارگاه بررسی و تحلیل عملکرد تیم های بهداشت و درمان اضطراری هلال احمر در سیلاب فروردین در اهواز خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر خوزستان،  دکتر مجید فرهادی اظهار کرد: کارگاه بررسی و تحلیل عملکرد تیم های بهداشت و درمان اضطراری هلال احمر در سیلاب فروردین با حضور نمایندگان تیم های درمان اضطراری استان های درگیر در سیل و معین به میزبانی این استان در اهواز خبر داد.

وی افزود: در این کارگاه نمایندگانی از استانه ای گلستان، لرستان، تهران، همدان، مرکزی، فارس، چهارمحال و بختیاری، کهگیلویه و بویراحمد، بوشهر، یزد، خوزستان و ستاد مرکزی هلال احمر حضور داشتند.

معاون بهداشت، درمان و توانبخشی جمعیت هلال احمر خوزستان بیان کرد: این کارگاه یکروزه با هدف بررسی نقاط ضعف و قوت و تدوین راهکارهای مناسب در ارائه بهینه خدمات بهداشت و درمان اضطراری در حوادث آینده برگزار شد.

فرهادی گفت:  این کارگاه با حضور دکتر افشین علیخانی، مدیرکل بهداشت و درمان جمعیت هلال احمر به عنوان سخنران و نماینده حوزه معاونت بهداشت، درمان و توانبخشی جمعیت هلال احمر کشور به اجرا درآمد.

وی تصریح کرد: درس آموخته های تیم های بهداشت و درمان اضطراری جمعیت هلال احمر در استان های درگیر و معین در این کارگاه به اشتراک گذاشته شد.

ارسال به دوستاننام فرستنده:
ایمیل فرستنده:
نام گیرنده:
ایمیل گیرنده:


 
mail print pdf doc
0
rate rate
0

تاریخ: دوشنبه 17 تیر 1398     بازدید ها: 28     دسته: جمعیت استان     
تا کنون نظری ثبت نشده
نام
متن نظر

کد امنیتی:
captcha
طراحی و پیاده سازی: راد رایانه