| سه شنبه 25 تیر 1398   | |
 

حضرت معصومه(س) نمونه‌ بانوی کامل اسلامی، اکرام بانوان و دادرسان هلال احمر اهواز همزمان با روز دختر

حضرت معصومه(س) نمونه‌ بانوی کامل اسلامی، اکرام بانوان و دادرسان هلال احمر اهواز همزمان با روز دختر

رئیس جمعیت هلال احمر اهواز گفت: همزمان با آغاز دهه کرامت و ولالدت حضرت معصومه(س) از ۸۰ بانوی عضو این جمعیت و تیم منتخب استانی دادرس تقدیر شد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان خوزستان، محسن شیخی علیزاده‌ در مراسم تقدیر از بانوان فعال عرصه‌های مختلف هلال احمر اهواز اظهار کرد: امروز سخن از ولادت بانویی است که با قدم های پرحیاتش، به سرزمین ما زندگی و هدایت بخشید و عفاف و حجاب را در رگ های بانوان و دختران اسلامی جاری کرد .

وی هدف از برگزاری این جشن را گرامیداشت مقام و جایگاه دختران و تکریم آنها دانست و افزود: دختران امروز مادران فردا هستند و سهم عمده ای را در ساختن جامعه و سعادت آن بعهده دارند.

رئیس جمعیت هلال احمر اهواز بیان کرد: در جشن ولادت حضرت معصومه از80 نفر، دختران فعال و پرشور که در راستای خدمات داوطلبانه و خیرخواهانه اعم از نوروز۹۸، سیل اخیر خوزستان و مشارکت‌های جمعی فعالیت کردند، تقدیر شد.

 علیزاده در پایان تصریح کرد: در این مراسم مهمانان شایسته‌ای حضور داشتند که در المپیاد آماده حائز رتبه نخست و به مسابقات کشوری راه پیدا کردند که به رسم یادبود لوح و هدایایی به ایشان اهدا شد.

ارسال به دوستاننام فرستنده:
ایمیل فرستنده:
نام گیرنده:
ایمیل گیرنده:


 
mail print pdf doc
0
rate rate
0

تاریخ: چهار شنبه 19 تیر 1398     بازدید ها: 13     دسته: شعب استان     
تا کنون نظری ثبت نشده
نام
متن نظر

کد امنیتی:
captcha
طراحی و پیاده سازی: راد رایانه