| دوشنبه 30 دی 1398   | |
 
چهار شنبه 26 تیر 1398
کد خبر: 6470
تعداد بازدید: 220

سرپرست جدید جمعیت هلال احمر شهرستان مسجدسلیمان منصوب شد

سرپرست جدید جمعیت هلال احمر شهرستان مسجدسلیمان منصوب شد
طی حکمی از سوی دکتر علی خدادادی، آقای حسین مولائی به سمت سرپرست جدید جمعیت هلال احمر شهرستان مسجدسلیمان منصوب شد.

سرپرست جدید جمعیت هلال احمر شهرستان مسجدسلیمان منصوب شد

طی حکمی از سوی دکتر علی خدادادی، آقای حسین مولائی به سمت سرپرست جدید جمعیت هلال احمر شهرستان مسجدسلیمان منصوب شد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر خوزستان، در حکم مدیرعامل جمعیت هلال احمر خوزستان خطاب به حسین مولائی آمده است:

«با صلوات بر محمد و آل محمد و احترام، نظر به شایستگی، تعهد و سوابق ارزشمند جنابعالی به موجب این ابلاغ با حفظ سمت به عنوان سرپرست جمعیت هلال احمر شهرستان مسجدسلیمان منصوب می شوید. با توجه به وظایف مهم جمعیت هلال احمر و شرایط اقلیمی و جغرافیایی استان، از جنابعالی انتظار می رود مطابق شرح وظایف مصوب جمعیت هلال احمر ضمن بهره گیری از توان سایر همکاران و افراد صاحبنظر، تمام همت و توان علمی و تخصصی خود را در جهت نیل به اهداف جمعیت به کار گیرید.

بالندگی و توفیق روزافزون شما را در خدمت به مردم شریف ایران در جهت تحقق اهداف والای جمعیت از درگاه خداوند یگانه و مهربان مسئلت دارم».

 

 

آیین تکریم و معارفه رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان مسجدسلیمان برگزار شد

آیین تکریم و معارفه رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان مسجدسلیمان با حضور مشاور مدیرعامل هلال احمر خوزستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان خوزستان، در مراسم تکریم و معارفه رئیس جمعیت هلال احمر مسجدسلیمان، حسین مولائی به عنوان رئیس جدید این جمعیت معرفی و از تلاش های شاپور باقری تقدیر شد.

این مراسم با حضور محسن الباجی مشاور مدیرعامل و رستم نعمت زاده مسئول عمران هلال احمر استان، کارکنان و اعضای هلال احمر مسجدسلیمان  در سالن کنفرانس این مجموعه برگزار شد.

مشاور مدیرعامل هلال احمر خوزستان در این مراسم از زحمات بی شائبه شاپور باقری رئیس سابق هلال احمر مسجدسلیمان تقدیر و اظهار کرد: هلال احمر به عنوان یک نهاد مهم و تاثیر گذار در راستای کمک رسانی در شرایط بحرانی و حساس دارای اهمیت و جایگاه مهمی است که با هم افزایی این امر بیش از پیش محقق خواهد شد.

محسن الباجی با توجه به تجارب و توان بالای باقری گفت: تصمیم مجموعه استانی بر این شده تا از خدمات ایشان به عنوان رئیس اداره عملیات هلال احمر استان خوزستان استفاده شود.

وی برای حسین مولایی رئیس جدید جمعیت هلال احمر مسجدسلیمان آرزوی موفقیت و سربلندی در ادامه کار خود مسئلت کرد.

 

شاپور باقری نیز با تقدیر و قدردانی از مجموعه جمعیت هلال احمر مسجدسلیمان گفت: همه ما در کنار هم همچون یک خانواده برای پیشبرد اهداف جمعیت تلاش کردیم.

وی ادامه داد: در این ۲۱ ماهی که توفیق خدمت رسانی به همشهریان خودم را در این مسند داشتم از کوچکترین تلاشی دریغ نکردم و برای پیشرفت اهداف جمعیت مسجدسلیمان با همکاری و کمک مسئولین توانستیم در امر ساخت و ساز و اتمام پروژه های نیمه کاره قدم های بزرگی برداریم.

رئیس سابق هلال احرم مسجدسلیمان بیان کرد: فاز نخست پایگاه امداد و نجات جاده ای عنبر که شامل خاک برداری زمین، دیوار و سقف آن بود، تکمیل شد و همچنین پایگاه جاده ای سه راهی لالی هم بصورت کامل تعمیر و پارکینگ خودرویی هم ساخته شد.

باقری در ادامه به تعمییر و نوسازی اداره مرکزی اشاره کرد و افزود: انبار امدادی بی بیان هم جزء پروژه هایی بود که در این مدت تعمیر و بازسازی شد.

وی با بیان اینکه تاکنون اردوگاه اضطراری شهرستان بلااستفاده و راکد بود که توانستیم با همکاری و مساعدت نماینده مجلس شورای اسلامی، مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان، عوامل استانداری، فرماندار، شهردار و شرکت نفت مسجدسلیمان کار دیوار کشی، نصب سوله امدادی، تعمیر ساختمان داخل و لوله کشی اردوگاه را انجام دهیم.

باقری همچنین به تعمیر و بازسازی سینما هلال احمر نمره یک اشاره کرد و گفت: سیستم صوتی، نورپردازی و سرمایشی سینما نیز ذر این مدت تکمیل شد.

در پایان این مراسم حسین مولایی رئیس جدید جمعیت هلال احمر مسجدسلیمان ضمن تشکر و سپاسگزاری از زحمات شاپور باقری بیان کرد: از تمام توان پرسنل و اعضاء استفاده خواهیم کرد که بتوانیم در کنار هم یک مجموعه منسجم جهت پیشبرد اهداف این نهاد ایجاد کرده و قدمی رو به جلو برداریم.طراحی و پیاده سازی: راد رایانه