| دوشنبه 30 دی 1398   | |
 
شنبه 05 مرداد 1398
کد خبر: 6494
تعداد بازدید: 141

حضور اعضای هلال احمر رامهرمز در نماز جمعه شهرستان، نمازجمعه محل طرح مشکلات مردم است

حضور اعضای هلال احمر رامهرمز در نماز جمعه شهرستان، نمازجمعه محل طرح مشکلات مردم است
رییس جمعیت هلال احمر رامهرمز گفت: به مناسبت پنجم مردادماه و روز نماز جمعه، اعضای این جمعیت با حضور در مصلای شهرستان، این روز را گرامی داشتند.

حضور اعضای هلال احمر رامهرمز در نمازجمعه شهرستان، نماز جمعه محل طرح مشکلات مردم است

رییس جمعیت هلال احمر رامهرمز گفت: به مناسبت پنجم مردادماه و روز نماز جمعه، اعضای این جمعیت با حضور در مصلای شهرستان، این روز را گرامی داشتند
سحر جلالی| به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر خوزستان، محمد فارسی مدان اظهارکرد: نمازجمعه نماد وحدت و تمرین وحدت و کار دسته جمعی است و موجب پرورش صفات نیک انسانی می شود.
وی با اشاره به حضور اعضای جمعیت هلال احمر رامهرمز در نمازجمعه این شهرستان به مناسبت روز نمازجمعه، افزود: برپایی ایستگاه سلامت و تست فشارخون به همراه ایستگاه صلواتی از برنامه های برگزار شده در نماز جمعه این هفته بود.
رییس جمعیت هلال احمر رامهرمز تصریح کرد: بشردوستی و خدمت بی منت به مردم ویژگی برجسته اعضای هلال احمر و در مکتب اسلام نیز برخدمت به انسان ها تاکید شده است.
فارسی مدان ادامه داد: نمازجمعه تمرین واقعی کارگروهی است و درمکتب هلال احمر نیز انسان هایی تربیت می شوند که همواره آماده فداکاری هستند
وی بیان کرد: آموزه های مکتب هلال احمر در راستا و در چارچوب آموزه های دینی است وباعث سعادت اعضای هلال احمر می شود.

نمازجمعه محل طرح مشکلات مردم است
امام جمعه موقت رامهرمز در خطبه های نماز جمعه با گرامیداشت ۵مرداد سالروز اولین اقامه نماز جمعه در تهران اظهار کرد: طبق آیات و روایات نماز جمعه از دستورات موکد اسلام برای آگاهی بخشی مردم و اتحاد و همدلی در جامعه اسلامی است.
حجت الاسلام و المسلمین سید اسماعیل موسوی گفت: نماز جمعه باعث تقویت وحدت جامعه و مسلمین می شود و حضور مردم در نماز جمعه بهترین شکل همگرایی است.طراحی و پیاده سازی: راد رایانه