| شنبه 2 شهریور 1398   | |
 
سه شنبه 22 مرداد 1398
کد خبر: 6545
تعداد بازدید: 25

در سفری دو روزه؛ نماینده رهبر معظم انقلاب در جمعیت هلال‌احمر وارد خوزستان شد

در سفری دو روزه؛  نماینده رهبر معظم انقلاب در جمعیت هلال‌احمر وارد خوزستان شد
نماینده مقام معظم رهبری در جمعیت هلال‌احمر کشور دقایقی پیش وارد فرودگاه بین‌المللی اهواز شد و مورد استقبال مدیرعامل و شورای مدیران جمعیت هلال‌احمر خوزستان قرار گرفت.

در سفری دو روزه؛

نماینده رهبر معظم انقلاب در جمعیت هلال‌احمر وارد خوزستان شد

نماینده مقام معظم رهبری در جمعیت هلال‌احمر کشور دقایقی پیش وارد فرودگاه بین‌المللی اهواز شد و مورد استقبال مدیرعامل و شورای مدیران جمعیت هلال‌احمر خوزستان قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر خوزستان، دیدار با نماینده ولی فقیه در استان، حضور در مراسم تکریم و معارفه مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر استان و بازدید از مناطق سیل زده شهرستان کارون از برنامه های سفر دو روزه آیت الله معزی به استان است.

بر اساس این گزارش، حضور و سخنرانی در نشست شورای فرهنگ عمومی استان به ریاست استاندار خوزستان نیز از برنامه های دیگر نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر خواهد بود.

 

جمعیت هلال احمر در سیل استان خوزستان خوش درخشید

نماینده رهبر معظم انقلاب در جمعیت هلال احمر گفت: در سیلاب امسال هلال احمر در کنار سایر دستگاه ها در خدمت به مردم و سیل زدگان خوش درخشید.

آیت الله معزی شامگاه سه‌شنبه در ابتدای ورود به خوزستان در فرودگاه اهواز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: هلال احمر همواره در همه زمینه ها به ویژه در سیلاب امسال حضور تاثیرگذاری داشته است.

وی با اشاره به نقش هلال احمر در سیلاب اخیر خوزستان، یادآور شد: در سیلاب امسال هلال احمر در کنار سایر دستگاه ها در خدمت به مردم و سیل زدگان خوش درخشید.

نماینده رهبر معظم انقلاب در جمعیت هلال‌احمر با اشاره به نقش خوزستان در دوران دفاع مقدس و تنوع اقوام در آن یادآور شد: خوزستانی استانی وسیع و گسترده با فرهنگ های مختلف و سوابق و اقوام متعدد است و همین امر بر اهمیت این خطه مهم می افزاید.

آیت الله معزی گفت: خوزستان سابقه ای درخشان در دفاع مقدس دارد و جانفشانی مردم هرگز از ذهن و فکر مردم فراموش شدنی نیست و اینا استان امروزه نیز نقش بسزایی در کشور ایفا می کند.

نماینده رهبر معظم انقلاب با اشاره به هدف از سفر خود به خوزستان، گفت: هدف از سفر بنده به خوزستان تودیع و معارفه مسئولان سابق و جدید دفتر نمایندگی مقام معظم رهبری در جمعیت هلال‌احمر خوزستان و بازدید از مناطق سیل زده استان است.طراحی و پیاده سازی: راد رایانه