| پنج شنبه 8 خرداد 1399   | |
 
پنج شنبه 15 اسفند 1398
کد خبر: 7462
تعداد بازدید: 72

گندزدایی وضد عفونی کردن تجهیزات امدادی و مرکز اداری جمعیت هلال احمر خرمشهر

گندزدایی وضد عفونی کردن تجهیزات امدادی و مرکز اداری جمعیت هلال احمر خرمشهر
رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان خرمشهر از گندزدایی ، پاکسازی و ضدعفونی کردن پایگاه ها و مرکز اداری و وسایل و تجهیزات امدادی با همکاری نیروهای زحمتکش سپاه پاسداران خبر داد.

علی محمدی |به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان خوزستان؛ حاتم شراوه گفت:این امر در راستای مدیریت شیوع بیماری کرونا در خرمشهر با همکاری نیروهای زحمتکش سپاه پاسداران لشکر عملیاتی ۷ ولیعصر《عج》 برای مقابله با شیوع ویروس کرونا در جمعیت هلال احمر خرمشهر صورت گرفت.

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان خرمشهر افزود : علاوه بر گندزدایی و پاکسازی مرکز اداری جمعیت هلال احمر و پایگاه های امدادی (شهری و بین شهری) شهرستان خرمشهر، لشکر عملیاتی ۷ ولیعصر(عج) با همکاری جمعیت هلال احمر شهرستان نیز به منظور کمک رسانی و ییشگیری از شیوع ویروس کرونا اماکن عمومی مراکز امدادی و بهداشتی را گندزدایی و ضدعفونی کردند.

فرمانده لشکر عملیاتی ۷ ولیعصر(عج) خرمشهر اظهار داشت: خدمت‌ رسانی به مردم در شرایط ویژه از وظایف ارگان ها و سازمان های عملیاتی و امدادی شهرستان است و آموزش‌های لازم از طریق کارشناسان نیز به نیروهای حاضر در این طرح داده شده و همه آن‌ها با رعایت کامل نکات بهداشتی و ایمنی فردی خدمت‌ رسانی و امدادرسانی به شهروندان صورت میگیرد.
وی ابراز امیدواری کرد که با کمک و مساعدت همه نهادها و ارگان ها به زودی این بیماری در استان خوزستان و در سطح کشور ریشه کن شود که در این راستا این ارگان ها همه گونه همکاری را انجام خواهند داد./۰۶۱۰۰۴طراحی و پیاده سازی: راد وب