| پنج شنبه 8 خرداد 1399   | |
 
پنج شنبه 22 اسفند 1398
کد خبر: 7495
تعداد بازدید: 59

۳ ایستگاه سلامت هلال‌احمر برای مقابله با کرونا در خرمشهر برپا شد

۳ ایستگاه سلامت هلال‌احمر برای مقابله با کرونا در خرمشهر برپا شد
رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان خرمشهر از برپایی ۳ ایستگاه سلامت جهت کنترل وپیشگیری از بیماری کرونا ویروس در ورودی های شهرستان توسط اعضای داوطلب جمعیت هلال احمر خبر داد.

علی محمدی |به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان خوزستان؛ حاتم شراوه اظهار کرد: در راستای کنترل و پیشگیری از انتقال کرونا ویروس، کمپین آموزشی اطلاع‌رسانی پیشگیری و مقابله با بیماری تنفسی، کرونا ویروس توسط جمعیت هلال‌احمر و با همکاری واحدهای ستادی مرکز بهداشت و درمان شهرستان خرمشهر اجرا شد.

وی افزود: این سه ایستگاه‌های سلامت در ادامه برنامه‌های آموزشی هلال‌احمر به مدت معین در اماکن عمومی در مرکز شهر خرمشهر و مینوشهر و مبادی ورودی شهرستان برپا شده‌اند و طبق برنامه زمان‌بندی شده به ارائه آموزش و توزیع بروشور می‌پردازند.

شراوه از انجام غربالگری در این پایگاه نیز اشاره کرد و گفت: همچنین در این پایگاه‌ها غربالگری برای پیشگیری و مقابله با بیماری‌های تنفسی ازجمله کرونا ویروس انجام می‌شود و به سوالات مردم درباره این ویروس و راه‌های پیشگیری و مقابله با بیماری کرونا پاسخ خواهند داد.

بنا به گفته رئیس جمعیت هلال احمر خرمشهر این پایگاه از روز دوشنبه کار خود را آغاز کرده است و در هر پایگاه سلامت چهار نفر از اعضای جمعیت هلال‌احمر مستقرشده‌اند و ادامه خدمات‌رسانی تا پایان بحران ادامه خواهد داشت./۰۶۱۰۰۴طراحی و پیاده سازی: راد وب