| یک شنبه 5 بهمن 1399   | |
 
یک شنبه 03 فروردین 1399
کد خبر: 7534
تعداد بازدید: 166

باید تمام توان وتلاشمان را بکار گیریم تا به نحو احسن به جامعه کمک کنیم

باید تمام توان وتلاشمان را بکار گیریم تا به نحو احسن به جامعه کمک کنیم
باید تمام توان وتلاشمان را بکار گیریم تا به نحو احسن به جامعه کمک کنیم
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان خوزستان؛دکتر علی خدادادی ششمین نشست کمیته پیشگیری و مقابله با شیوع ویروس کرونا در استان خوزستان ضمن تبریک سال نو عید سعید مبعث به فعالیت های صورت گرفته از سوی جمعیت هلال احمر در مقابله با ویروس کرونا اشاره و بیان کرد ۷۵ ایستگاه پایش سلامت و تب سنجی با حضور روزانه ۳۱۵ عضو داوطلب و نجاتگر در سطح استان در حال ارائه خدمت به مردم شریف استان هستند 
مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان خوزستان افزود :در حوزه ماموریتی که به جمعیت واگذار می شود ابتدا باید دانش و اطلاعات خود را نسبت به آن افزایش دهیم و سپس به انتقال  اطلاعات صحیح و روشنگری بپردازیم تا از این طریق مردم را  به رعایت موارد بهداشتی و مراقبت از سلامتی خود دعوت کنیم.
وی در ادامه اظهار داشت:انتظار و توقع جامعه در روزهای بحرانی از هلال احمر بیشتر است و ما نمیتوانیم نسبت به آن بی تفاوت باشیم .در این شرایط فرصت کسب تجربه برای نسل جوان و امدادگران جمعیت هلال احمر ایجاد شده که یک اندوخته و سرمایه اجتماعی است وباید از آن بهره برد لذا باید تمام توان وتلاشمان را بکار گیریم تا به نحو احسن به جامعه کمک کنیم.
دکتر خدادادی در ادامه تصریح کرد:باید خودمان را باشرایط بوجود آمده وِفق دهیم. مشکلی که امروز در کشور مطرح است این است که چرا نتوانسته ایم جامعه را با خود همراه کنیم‌ و این نکته به مهم ترین دغدغه تبدیل شده.
مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان خوزستان ابراز امیدواری کرد که انشاءالله این مشکل و بیماری به سمتی سوق یابد که برای مردم و جامعه ی ما مشکلی ایجاد نکند.


طراحی و پیاده سازی: راد وب