| پنج شنبه 8 خرداد 1399   | |
 
دوشنبه 04 فروردین 1399
کد خبر: 7541
تعداد بازدید: 68

ادامه فعالیت نیروهای هلال احمر گتوند در کنار دیگر ارگانهای مدافع سلامت تا نابودی ویروس کرونا

ادامه فعالیت نیروهای هلال احمر  گتوند در کنار دیگر ارگانهای مدافع سلامت تا نابودی ویروس کرونا
رئیس جمعیت هلال احمر گتوند از ادامه فعالیت نیروهای هلال احمر در کنار دیگر ارگانهای مدافع سلامت تا نابودی ویروس کرونا در این شهرستان خبر داد.
ادامه فعالیت نیروهای هلال احمر  گتوند در کنار دیگر ارگانهای مدافع سلامت تا نابودی ویروس کرونا


رئیس جمعیت هلال احمر گتوند از ادامه فعالیت نیروهای هلال احمر در کنار دیگر ارگانهای مدافع سلامت تا نابودی ویروس کرونا در این شهرستان خبر داد.

راضیه دیالمه پور | به گزارش روابط عمومی هلال احمر خوزستان مصطفی طاهری نیا، رییس جمعیت هلال احمر گتوند ضمن بازدید و قدردانی از تلاشهای بی وقفه تیم های پایش وتست غربالگری بیماری کرونا در مبادی ورودی این شهرستان اظهار کرد: فعالیت این تیم ها همزمان با روزهای نخستین ورود ویروس کرونا، با جدیت آغاز شده و تا نابودی کامل این ویروس، ادامه خواهد داشت.


طاهری نیا در ادامه این بازدیدها و با ارائه رهنمود های لازم به تیم های پایش سلامت، از آنها خواست تا به منظور سهولت در شناسایی و مراقبت از افراد مشکوک به بیماری کرونا در کنار انجام تست تب سنجی، شهروندان را به ثبت نام در سامانه آنلاین تشخیص کرونا تشویق نمایند.


رییس جمعیت هلال احمر گتوند همچنین از حمایت و همکاری اورژانس، شبکه بهداشت،بسیج و نیروهای انتظامی با این جمعیت تشکر و قدردانی نموده و افزود: امیدواریم که این همکاری ها مثمر ثمر واقع شده و به زودی شاهد ریشه کن شدن این ویروس باشیم.


طراحی و پیاده سازی: راد وب