| یک شنبه 5 بهمن 1399   | |
 
چهار شنبه 13 فروردین 1399
کد خبر: 7596
تعداد بازدید: 201

پیشنهاد اجرای طرح فاصله گذاری هوشمند ،گره گشای مشکلات معیشتی وتعطیلی کسب وکارها

پیشنهاد اجرای طرح فاصله گذاری هوشمند ،گره گشای مشکلات معیشتی وتعطیلی کسب وکارها
مدیرعامل جمعیت هلال احمر خوزستان:با توجه به کنترل روند رشد فزاینده شیوع کرونا اجرای طرح فاصله گذاری هوشمند گره گشای مشکلات معیشتی مردم وتعطیلی کسب وکارها خواهد شد
پیشنهاد اجرای طرح فاصله گذاری هوشمند ،گره گشای مشکلات معیشتی وتعطیلی کسب وکارها
مدیرعامل جمعیت هلال احمر خوزستان:با توجه به کنترل روند رشد فزاینده شیوع کرونا  اجرای طرح فاصله گذاری هوشمند گره گشای مشکلات معیشتی مردم وتعطیلی کسب وکارها خواهد شد

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر خوزستان دکتر علی خدادادی در نشست کمیته استانی مقابله با شیوع ویروس کرونا ضمن تبریک روز جمهوری اسلامی ایران بیان کرد: مردم عزیز ایران در این روز با رای قاطع خود سرنوشت مهمی را برای کشورمان به رهبری امام خمینی(ره) رقم زدند.
وی ضمن تشکر از پزشکان و کادر درمانی افزود: همه درحال تلاش برای فراهم کردن شرایطی مطلوب و بازگرداندن سلامت به جامعه هستند.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر خوزستان ادامه داد: خوشبختانه هماهنگی بسیار خوبی بین دستگاه‌ها جهت مقابله با ویروس کرونا وجود دارد، به یاری خدا نتایج مطلوبی را در آینده خواهیم داشت.
دکتر خدادادی از کنترل رشد فزاینده روند شیوع بیماری کرونا در استان خبر داد و تصریح کرد: این امر با همکاری و همیاری مردم امکان پذیر شده. براساس آمار سال گذشته میزان ورودی به استان قم ۱۷۵هزار خودرو بوده که امسال به ۳۵هزار خودرو کاهش پیدا کرده است.
وی با اشاره به کاهش ۸۰درصدی تردد در استان خوزستان گفت: نیاز به تلاش جدی و همکاری تمام آحاد مردم  داریم، اگرتنها۲۰درصد جامعه تلاشی برای کنترل شیوع این ویروس نداشته باشند و به نکات بهداشتی توجه نکنند مشکلی حل نخواهد شد.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر خوزستان بیان کرد: خوشبختانه با توجه به تلاش وزارت بهداشت‌، همکاری مردم و تاکید مقام معظم رهبری و رئیس جمهور شرایط کشور ما نسبت به کشور‌های دیگر بهتر است و به حالت پایدار نزدیک می‌ شویم.
دکتر خدادادی عنوان کرد: در حال حاضر اولویت اول ما کرونا است اما اگر وضعیت به همین شکل ادامه داشته باشد پیشگیری از شیوع  ویروس کرونا جزء اولویت های بعدی ما خواهد بود و اولویت‌های اجتماعی دیگری جایگزین آن خواهد شد.
وی خاطرنشان کرد: افرادی که شغل آن‌ها در این ایام تعطیل شده با مشکل مواجه هستند، به این منظور پیشنهاد می شود در روزهای آتی با لحاظ کنترل شرایط انتقال بیماری و در نظر گرفتن مشکلات معیشتی و تعطیلی مشاغل مختلف طرح فاصله گذاری اجتماعی به صورت هوشمند به اجرا درآید . فاصله گذاری هوشمند با کارشناسی لازم میتواند راه گشای شرایط این روزهای کشور باشد . همچنین پیشنهاد می شود قرارگاهی برای شناسایی افراد آسیب دیده از این بحران تشکیل شود. ماهیگیران هندیجانی، کارگران روز مزد و خیلی افراد دیگر درحال حاضر بیکار هستند.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر خوزستان ادامه داد: در کشورهای دیگر بودجه های زیادی را به اقتصاد خود تزریق کرده‌اند تا این خلاء ایجاد نشود اما در کشور ما با توجه به تحریم و شرایط سختی که وجود دارد شاید دولت در تنگنا باشد اما بنا است تا اقداماتی در این راستا صورت گیرد


طراحی و پیاده سازی: راد وب