| سه شنبه 5 بهمن 1400   | |
 
چهار شنبه 20 فروردین 1399
کد خبر: 7611
تعداد بازدید: 560

راه‌اندازی ۱۰ کارگاه تولید ماسک و گان توسط هلال‌احمر خوزستان/ همه شرایط مقابله با ویروس کرونا در استان مهیا است

راه‌اندازی ۱۰ کارگاه تولید ماسک و گان توسط هلال‌احمر خوزستان/ همه شرایط مقابله با ویروس کرونا در استان مهیا است
دکتر شریعتی استاندار خوزستان با بیان اینکه همه شرایط مقابله با ویروس کرونا در خوزستان فراهم شده است گفت: تاکنون ۱۰ کارگاه تولید ماسک و گان توسط هلال‌احمر خوزستان در نقاط مختلف استان راه‌اندازی شده است.
راه‌اندازی ۱۰ کارگاه تولید ماسک و گان توسط هلال‌احمر خوزستان/ همه شرایط مقابله با ویروس کرونا در استان مهیا است
دکتر شریعتی استاندار خوزستان  با بیان اینکه همه شرایط مقابله با ویروس کرونا در خوزستان فراهم شده است گفت: تاکنون ۱۰ کارگاه تولید ماسک و گان توسط هلال‌احمر خوزستان در نقاط مختلف استان راه‌اندازی شده است.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان خوزستان، غلامرضا شریعتی امروز در حاشیه بازدید از کارگاه‌های تولید ماسک و گان پزشکی جمعیت هلال‌احمر خوزستان در بارگاه مطهر علی‌بن مهزیار اهوازی، ضمن تبریک ولادت با سعادت حضرت حجت (عج) اظهار کرد: وحدت، یکدلی و انسجامی که همواره تاکید می‌شود را در اینجا مشاهده می‌کنیم و هر کس به فراخور حال و توان خود وارد شده تا باری را از دوش کشور بردارد تا بتوانیم بر این بیماری فائق آییم.
 

استاندار خوزستان با بیان اینکه در چنین شرایطی به آینده کشور و این مرز و بوم و جوانانی که وارد میدان شدند، امید پیدا می‌کنیم افزود: در هلال‌احمر، اوقاف و امور خیریه، سازمان‌های مختلف، مردم، معلم، پزشک، ماما، دانشجو و ... هر کسی بخشی از کار را بر عهده گرفته‌ و حتی وسایل کار خود را برای کمک و تولید ماسک ،گان و البسه لازم برای حفاظت ایمنی به‌کارگیری می‌کنند و این‌ها کار بزرگی است.

وی با اشاره به اینکه نیروهای بهداشت و درمان،هلال احمر ، نیروی انتظامی و سایر کسانی که به صورت مستقیم در خط مقدم مقابله با این ویروس هستند  در معرض خطر و آسیب بیشتری قرار دارند تصریح کرد: همه شرایط مهیا شده تا بتوان با این ویروس مقابله کرد و آن را شکست دهیم.

وی با اشاره به کارگاه تولید ماسک و گان توسط هلال‌احمر عنوان کرد: هلال‌احمر تاکنون 10 کارگاه در نقاط مختلف استان راه‌اندازی کرده تا از این طریق بتواند به کنترل بیماری کمک کند.

 

استاندار خوزستان با بیان اینکه تاکنون وضعیت استان پایدار بوده ولی در صورت عدم رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی هر آن ممکن است این پایداری شکسته شود ابراز کرد: همه ما کمک می‌کنیم تا این کار را تا انتها پیش ببریم و کشور را دوباره به حالت عادی برگردانیم.

وی با اشاره به اقدامات انجام شده در خصوص کنترل بیماری کرونا اذعان داشت: خوشبختانه تعداد بهبودیافتگان رو به افزایش است و باید سعی کنیم حلقه‌های انتقال را بیشتر قطع کنیم؛ در برخی شهرستان‌ها قصور و غفلت بوده و باعث پخش شدن بیماری شده که مداخلات بیشتری برای کنترل آن صورت گرفته است.

 

شریعتی با بیان اینکه از روز شنبه نیز تصمیمات جدید ستاد ملی مقابله با کرونا با رعایت همه پروتکل‌ها و دستورالعمل‌ها عملی می‌شود یاد آور شد: امیدواریم هر چه زودتر بتوانیم از شیوع این ویروس جلوگیری کنیم


طراحی و پیاده سازی: راد وب