| پنج شنبه 8 خرداد 1399   | |
 
چهار شنبه 24 اردیبهشت 1399
کد خبر: 7676
تعداد بازدید: 28

تقدیر فرمانداری اندیمشک از خدمات هلال احمر شهرستان اندیمشک در مبارزه با ویروس منحوس کرونا

تقدیر فرمانداری اندیمشک از خدمات هلال احمر شهرستان اندیمشک در مبارزه با ویروس منحوس کرونا
رییس جمعیت هلال احمر اندیمشک تامین سلامت انسان ها، صلح و دوستی پایدار را از مهم ترین اهداف جمعیت هلال احمر قلمداد کرد.

آرمین طافی| به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان خوزستان، معاون فرمانداری اندیمشک ضمن عرض تبریک هفته هلال احمر بیان داشت: جمعیت هلال احمر شهرستان اندیمشک آنچه را که در عمل به اثبات رسانده ارزشمند، قابل قبول و در حد انتظار است.

وی افزود: امید است اعضای جمعیت هلال احمر محکم و استوار بر راه خود که نجات جان بشریت است ادامه دهند و ناملایمات و سختی های روزگار خدشه ای بر اراده سخت و مصمم آنها وارد نکند.

صرفه جو گفت: اعضای جمعیت هلال احمر سرشار از انگیزه، اراده و امیدواری به آینده هستند و با توجه به اینکه انسان با امید زنده است افزایش سطح امیدواری باعث افزایش میزان حیاط انسان می شود و اعضای هلال احمر باید این امید را به اقشار مختلف مردم تزریق کنند.

معاون فرمانداری اندیمشک با اشاره به اینکه شهرستان اندیمشک از نظر موقعیت جعرافیایی مرکز وقوع حوادث زیادی همچون سیل، زلزله و انواع بیماری‌ها و تصادفات جاده‌ای به‌دلیل شاه‌راه بودن است تصریح کرد: با توجه به اهمیت بالای آموزش‌های بومی، آموزش‌های بین‌المللی، کشوری و ملی باید بومی‌سازی شوند.

در ادامه زهرا بهاروندی تامین سلامت انسان ها و تسکین آلام بشری را از مهم ترین اصول و اهداف هلال احمر قلمداد کرد و بیان داشت: طرح ملی غمگساران جوان با هدف همدلی، تسکین آلام خانواده های داغدار ناشی از ویروس کرونا و پیشگیری از انزوا و تنهایی بستگان درجه یک متوفیان با همکاری حوزه علمیه به صورت مجازی برگزار شد.

وی افزود: آموزش، ماموریت اصلی و رسالت سنگین هلال احمر است و خروجی هلال احمر باید منجر به تغییر رفتار، مهارت و تاثیرگذاری در جامعه شود.

بهاروندی خاطرنشان کرد: تولید ماسک، غربالگری و تب‌سنجی، ضدعفونی و گندزدایی معابر و طرح همای رحمت از جمله خدمات جمعیت هلال احمر شهرستان اندیمشک در چند وقت اخیر است./06001طراحی و پیاده سازی: راد وب