| چهار شنبه 7 آبان 1399   | |
 
شنبه 24 خرداد 1399
کد خبر: 7763
تعداد بازدید: 237

افراد انتخابات مجامع جمعیت هلال احمر شهرستان شوش منتخب شدند

افراد انتخابات مجامع جمعیت هلال احمر شهرستان شوش منتخب شدند
رئیس جمعیت هلال احمر شوش از برگزاری پنجمین دوره انتخابات مجامع هلال احمر شهرستان شوش خبر داد.

علی مهدیانی|به گزارش روابط‌عمومی جمعیت هلال احمر استان خوزستان، سیده جادران گفت:پنجمین دوره انتخابات جمعیت هلال احمر به صورت هم زمان در سراسر کشور راس ساعت ۹ صبح در جمعیت هلال احمر شهرستان شوش برگزار شد.

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان شوش در ابتدای انتخابات ضمن بیان خیر مقدم و تقدیر ازحضور داوطلبان به شرح وظایف شورا های اجرایی پرداخت و از تلاش شورا های اجرایی دوره قبل تقدیم نمود.

سیده جادران در ادامه ضمن تقدیر از حضور اعضا و داوطلبان که در یک روز تعطیل با حضور خود نقشی مهمی در دست یابی به اهداف هلال احمر داشته اند، افزود: انشاالله همه باهم با یاری خداوند منان بتوانیم و با اتحاد و یک دلی گام های موثری در انجام خدمات خیرخواهانه و بشردوستانه برداریم. 

وی ادامه داد: راس ساعت ۹ صبح شروع مرحله ی رای گیری آغاز شد و انتخابات تا ساعت ۱۶بعدازظهر ادامه پیدا کرد که از تعداد۳۲۴نفر از واجدین شرایط، ۲۱۱نفر از اعضا و داوطلبان با به همراه داشتن کارت شناسایی در این انتخابات مشارکت نمودند.

جادران اظهار کرد: پس از شمارش آرا آقایان: هادی چنانی زاده، سعیده مهربان منور، علی خشامی و محمد میاحی به عنوان اعضای هیات اجرایی و آقای علی مهدیانی به عنوان بازرس حائز اکثریت آرا شدند.طراحی و پیاده سازی: راد وب