| چهار شنبه 6 بهمن 1400   | |
 
جمعه 13 تیر 1399
کد خبر: 7831
تعداد بازدید: 553

بازدید مسئول دفتر نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر خوزستان از شهرستان لالی

بازدید مسئول دفتر نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر خوزستان از شهرستان لالی
رئیس جمعیت هلال احمر لالی از بازدید مسئول دفتر نماینده ولی فقیه هلال احمرخوزستان از جمعیت این شهرستان خبرداد

 معصومه جهانبخشی اسیوند| به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان خوزستان، رضا رضایی میرقائد در این باره اظهار کرد: به مناسبت دهه کرامت و بازدید و سرکشی از شعب هلال احمر استان، جمعیت هلال احمر لالی میزبانِ  حجت الاسلام محمد انصاری،مسئول دفتر نماینده ولی فقیه در جمعیت استان خوزستان بود. 

 وی افزود: در این بازدید، حجت الاسلام محمد انصاری علاوه بر دیدار از ساختمان اداری، از بخش های مختلف شعبه از جمله انبار امدادی، سالن ورزشی، اتاق تجهیزاتِ امداد و نجات و  سالن کنفرانس دیدن کردند. 

 رضائی میرقائد گفت: مسئول دفتر حوزه نمایندگی ولی فقیه، در نشستی صمیمی که با پرسنل این شعبه داشت، ضمن تبریک دهه کرامت، ولادت با سعادت حضرت معصومه(س) و میلاد با سعادت حضرت امام رضا (ع)، از پرسنل و اعضای جمعیت هلال احمر لالی، جهت برگزاری برنامه های خوب و جالب توجه و انعکاس آنها که در سطح شهرستان برگزار می شود، تقدیر و تشکر ویژه ای به عمل آوردند. 

 وی اضافه کرد: در این نشست، حاج آقا انصاری با اعلام این خبر مسرت بخش که جمعیت هلال احمر لالی در جذب اعضای فعال و نیروی داوطلبی بیشترین ثبت سامانه را در سطح استان دارا می باشد گفت: تنها جذب افراد کافی نیست و باید از پتانسیل ها و ظرفیت های نیروهای داوطلبی در تمامی زمینه های ملزوم هلال احمر استفاده شود. 

 رئیس جمعیت هلال احمر لالی بیان کرد: در پایان این بازدید و دیدار، نماینده ولی فقیه در جمعیت استان فرمودند: که همه ی این کارها و برنامه های آموزشی باید هدف خاصی را دنبال کنند و آن هم تسکین آلام بشری، هدایت اعضا به سمت و سوی خدا و برای کسب رضای او باشد./061003طراحی و پیاده سازی: راد وب