| چهار شنبه 5 تیر 1398   | |
 

امیدیه

امیدیه

رئیس جمعیت هلال احمر امیدیه از برگزاری کارگاه آموزشی کنترل فشار خون ویژه اعضای این جمعیت با همکاری شبکه بهداشت و درمان شهرستان خبر داد.
​​​​​​​رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان امیدیه از اجرای برنامه های متنوع فرهنگی، امدادی، عام المنفعه و ورزشی به مناسبت ماه مبارک رمضان در این شهرستان خبر داد.
فرماندار امیدیه از پست های ایمنی و سلامت مسافرین نوروزی و امداد و نجات جمعیت هلال احمر بازدید و از تلاش های شبانه روزی اعضای این جمعیت تقدیر کرد.
سرپرست جمعیت هلال احمر امیدیه از برپایی ایستگاه سلامت به مناسبت هفته سلامت مردان توسط اعضای خانه داوطلب مرکزی این جمعیت شهرستان خبر داد.
سرپرست جمعیت هلال احمر امیدیه گفت: مرحله شهرستانی طرح ملی دادرس در مدارس این شهرستان برگزار شد.
رئیس جمعیت هلال احمر امیدیه گفت: مراسم زیبای نهالکاری امیدانه توسط قشرهای مختلف مردم و اعضای جوان این جمعیت در سطح شهر با همکاری اداره منابع طبیعی و شهرداری و سایر نهادها برگزار شد.
رئیس جمعیت هلال احمر امیدیه از اعزام کاروان سلامت این جمعیت در روستای حبابه از توابع شهرستان خبر داد.
سرپرست جمعیت هلال احمر امیدیه از برگزاری دوره آموزشی شناخت سوانح و کمکهای اولیه ویژه کارکنان تأمین اجتماعی این شهرستان خبر داد.
سرپرست جمعیت هلال احمر امیدیه از برگزاری مانور طرح اضطراری و مدیریت بحران در فرودگاه این شهرستان با حضور دستگاه های امدادی خبر داد.
فرماندار شهرستان امیدیه به مناسبت روز جهانی داوطلبان در پیامی از تلاش ها، الطاف و موهبت های داوطلبان جمعیت هلال احمر در جامعه تقدیر کرد.

بیشتر...

طراحی و پیاده سازی: راد رایانه