| دوشنبه 28 خرداد 1397   | |
 
 

جمعیت استان

دسته:
مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر خوزستان گفت: مجموع ارزش ریالی طرح ملی همای رحمت در ماه رمضان امسال بیش از ۱۳ میلیارد و ۵۷۴ میلیون ریال بوده است.
مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر خوزستان در پیامی فرارسیدن عید فطر را به همه اعضا و کارکنان این جمعیت و همه هم وطنان و هم استانی های عزیز گفت.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر خوزستان از جمع آوری مبلغ 4 میلیارد ريال کمک نقدی و غیرنقدی در مراسم گلریزان طرح ملی همای رحمت در اهواز خبر داد.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز در آئین تجلیل از حامیان مردم زلزله زده کرمانشاه گفت: همکاری های مشترک جمعیت با دانشگاه، راه اندازی درمانگاه های تخصصی در مجموعه هلال احمر و دیگر اقدامات همه بر
امام جمعه موقت اهواز در آئین تجلیل از حامیان مردم زلزله زده کرمانشاه گفت: امدادگران هلال احمر همیشه ایثار و از خودگذشتگی بسیار زیبایی را به منصه ظهور می گذارند.
جمعیت هلال احمر خوزستان در مراسمی از خیران و فعالان خوزستانی در کمک به زلزله زدگان استان کرمانشاه تقدیر و تشکر کرد.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر خوزستان گفت: در طرح امداد و نجات تابستانی 7 پست موقت امدادی در محورهای مواصلاتی استان از 24 خرداد ماه تا پایان شهریور به مدت یکصد روز مستقر می شوند.
معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر خوزستان از درمان سرپایی 117 تن از راهپیمایی کنندگان مراسم روز قدس در سراسر استان خبر داد.
سرپرست مرکز علمی کاربردی جمعیت هلال احمر خوزستان از آغاز امتحانات پایان ترم این مرکز از اوخر خردادماه سال جاری خبر داد.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر خوزستان گفت: نخستین آمبولانس ریلی کشور با تفاهم نامه راه آهن کشور و هلال احمر خوزستان تا یک ماه آینده راه اندازی می شود.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر خوزستان گفت: 800 نفر از مادران مناطق محروم و کم برخوردار اهواز با حضور در کارگاه های آموزش سبک های فرزند پروری با این نوع آموزش ها آشنا شدند.
مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر خوزستان گفت: با توجه به پی در پی بودن زمین‌لرزه‌های این روزها در برخی از شهرهای خوزستان، پایگاه‌های هلال احمر به حالت آماده باش کامل درآمده‌اند.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر خوزستان گفت: طرح ملی همای رحمت با هدف کمک به نیازمندان از ابتدای ماه مبارک رمضان در همه شعب هلال احمر در سراسر استان آغاز به کار کرد.
معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر خوزستان گفت: 800 دانش آموز در کارگاه های آموزشی تاب آوری هلال احمر که در قالب طرح تاب آوری برگزار شد، حضور یافتند.
گفت‌وگو با حاج علي عچرش عمیری، از امدادگران خوزستانی فعال در سال های دفاع‌مقدس
مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر خوزستان گفت: تولیت آموزش در امداد و نجات بسیار مهم است و دنبال این هستیم که مرجعیت آموزشی را در هلال احمر ایجاد کنیم.
مدیرکل آموزش های تخصصی و ضمن خدمت جمعیت هلال‌احمر کشور گفت: حوزه منابع انسانی و حوزه آموزش های تخصصی در جمعیت حوزه های کلیدی هستند.
معاون آموزش و پژوهش جمعیت هلال احمر خوزستان از برگزاری کارگاه روش تدریس با حضور 110 تن از مربیان آموزشی این جمعیت خبر داد.
در گردهمایی انجمن مددکاری ایران در خوزستان از خدمات هلال احمر در حوزه اجتماعی تجلیل و تقدیر شد.
رئیس مرکز علمی کاربردی جمعیت هلال احمر خوزستان از برپایی نمایشگاه تجهیزات امدادی و آموزشی به مناسبت هفته هلال احمر در این مرکز خبر داد.
مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر خوزستان گفت: خدمت به بشریت ماموریت اصلی و فلسفه ذاتی تاسیس هلال احمر و صلیب سرخ است.
رئیس جمعیت هلال احمر اهواز از انفجار یک مجتمع مسکونی سه طبقه در خیابان 24 متری منطقه پردیس این شهرستان خبر داد.
معاون امور علمی، فرهنگی و اجتماعی سازمان برنامه و بودجه کشور در بازدید از مناطق حاشیه شهر اهواز از تلاش های جمعیت هلال احمر خوزستان در ارائه خدمات امدادی، اجتماعی و فرهنگی تقدیر کرد.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر خوزستان از تمرین امداد و نجات ساحلی و جست و جو و نجات در آب های خروشان با مشارکت سازمان آتش نشانی و اورژانس در ساحل رودخانه کارون اهواز خبر داد.
مدیر عامل جمعیت هلال‌احمر خوزستان در دیدار با خانواده شهید ناعم بهمنی از شهدای صائبی مندایی اهواز گفت: شهدا در عین تکثر و تعدد باعث و مظهر وحدت هستند و نقطه مشترکی را برای همه ایجاد می کنند.
نمایندگان مؤسسه خیریه چهارده معصوم اهواز در دیدار با مدیرعامل هلال احمر خوزستان از فعالیت های نیکوکارانه و عام المنفعه این مجموعه در راستای توانمندسازی اقشار آسیب پذیر تقدیر کردند.
استاندار خوزستان گفت: هلال‌احمر در موارد ضروری و آموزشی نقشی بی بدیل و بسیار ارزنده داشته است و پویایی هلال احمر به جوانان آن است اگرچه سایر حوزه های آن ارزشمند هستند.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر خوزستان گفت: تقویت حوزه داوطلبان و نگاه سرمایه‌ای به جوانان نگاه محوری جمعیت هلال احمر خوزستان است.
مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر خوزستان گفت: پارسال بیش از ۲۰۰ میلیارد ریال کمک های نقدی و غیرنقدی توسط جمعیت هلال‌احمر خوزستان جمع آوری و به کرمانشاه ایران ارسال شد.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر خوزستان گفت: از ظرفیت خانه های هلال می توان استفاده های زیادی از قبیل توانمندسازی اقشار آسیب پذیر و آموزش مهارت های امدادی و آموزش های عمومی و تخصصی به عمل آورد.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر خوزستان گفت: تربیت نسلی آگاه و عالم به امور مختلف می تواند آینده روشنی را برای کشور ترسیم کند.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر خوزستان گفت: بهترین راه برای کاهش خطرپذیری و افزایش توانمندی جامعه و آحاد آن و مهمترین مباحث در آموزش تاب آوری است.
معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر خوزستان گفت: 600 غنچه هلال احمر در سومین جشنواره امدادی جوانه ها استان حضور یافتند.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر خوزستان به مناسبت فرا رسیدن ولادت حضرت علی اکبر(ع) و روز جوان، در پیامی از نقش بی نظیر جوانان جمعیت هلال احمر در عرصه صلح و بشردوستی تقدیر کرد.
معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر خوزستان از نجات چهار گردشگر مفقود رامهرمزی در کوه قارون در منطقه امامزاده عبدالله باغملک خبر داد.

بیشتر...

 

 
جمعیت هلال احمر استان خوزستان

فدراسيون بين‌المللي صليب‌سرخ و هلال‌احمر نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران
سازمان داوطلبان سازمان جوانان سازمان امداد و نجات
موسسه آموزش عالی علمی کاربردی هلال ایران معاونت آموزش ، پژوهش و فناوری جمعیت معاونت بهداشت، درمان و توانبخشی
كميته بين‌المللي صليب سرخ سازمان مدیریت بحران کشور سازمان تداركات پزشكي
دفتر امور ایثارگران صنایع نساجی هلال ایران مرکز پزشکی حج و زیارت
نشریه پزشکی جمعیت هلال احمر بیمارستان فوق تخصصی نورافشار مجتمع دارويي و درماني هلال ايران
طراحی و پیاده سازی: راد رایانه