| سه شنبه 4 تیر 1398   | |
 

جمعیت استان

جمعیت استان

معاون بهداشت، درمان و توانبخشی جمعیت هلال احمر خوزستان گفت: طی یک ماه گذشته 4 هزار و سیصد خوزستانی متقاضی حج با مراجعه به واحد واکسیناسیون این جمعیت واکسن مننژیت را تزریق کردند.
معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر خوزستان از برگزاری مرحله استانی هفتمین دوره طرح ملی دادرس در روزهای آتی خبر داد.
طی حکمی از سوی دکتر علی خدادادی، آقای مصطفی طحان‌پسران‌دزفولی به سمت سرپرست جدید جمعیت هلال احمر شهرستان دزفول منصوب شد.
معاون آموزش و پژوهش جمعیت هلال احمر خوزستان گفت: دوره آموزش ضمن خدمت « نحوه برگزاری اردو» با حضور 40 نفر از کارشناسان امور جوانان و مربیان فعال این جمعیت در اهواز برگزار شد.
معاون آموزش و پژوهش جمعیت هلال احمر خوزستان گفت: دوره آموزش ضمن خدمت « تمرین آمادگی برای شرایط اضطراری» با حضور 60 نفر از عوامل ستادی این جمعیت در اهواز برگزار شد.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان خوزستان گفت: باید با آموزش همگانی، اقشار مختلف را توانمند کرد و ماموریت خانه های هلال هم توانمندسازی مردم با آموزش های مهارتی، خودمراقبتی و خودامدادی است.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان خوزستان گفت: حضور پرشور اقشار مختلف مردم در کنار افراد آسیب دیده و و حمایت های مختلف از مناطق سیل زده موجب انسجام ملی و اجتماعی شد.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر خوزستان با حضور در شهر رفیع، با خانواده دو کودک غرق شده در رودخانه میسان این شهر دیدار و همدردی کرد.
طی حکمی از سوی دکتر علی خدادادی، خانم لیلا سادات جادران به سمت سرپرست جدید جمعیت هلال احمر شوش منصوب شد.
مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر خوزستان در پیامی فرارسیدن عید فطر را به همه اعضا و کارکنان این جمعیت و همه هم وطنان و هم استانی های عزیز تبریک گفت.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر خوزستان گفت: تلاش هایی که امدادگران عزیز جمعیت هلال احمر در سیل اخیر استان انجام دادند، موجب افتخار برای تمام کسانی است که در عرصه امدادرسانی در حال خدمت هستند.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان خوزستان بر گنجاندن سرفصل آموزشی بسیج ملی کنترل فشار خون در طرح های ملی دادرس و خادم هلال احمر تأکید کرد.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر خوزستان گفت: اجرای طرح «فطرانه» از ۲۵ ماه مبارک رمضان به مناسبت فرارسیدن عید سعید فطر در مناطق سیل زده آغاز شد و تا پایان این ماه ادامه دارد.
معاون امداد و نجات جمعیت هلال‌احمر خوزستان گفت: از ابتدای امدادرسانی در پی سیلاب فروردین امسال، ۹۱ اردوگاه اسکان اضطراری در مناطق آسیب‌دیده خوزستان برپا شده بود که اینک تمامی آنها، جمع‌آوری شدند.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان خوزستان گفت: حضور عوامل مختلف داخلی و خارجی و ارائه کمک های مادی، زمینه‌ساز افزایش تحمل و تاب آوری را در مردم آسیب دیده ایجاد کرد.
نماینده برنامه جهانی غذا(WFP) سازمان ملل از تحویل 12هزار بسته غذایی به ارزش 600هزار دلار به هلال احمر خوزستان برای توزیع در مناطق سیل زده خبر داد.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان خوزستان گفت: هرچه توان و ویژگی های فردی مربیان هلال احمر به عنوان هدایتگران این مجموعه ارتقاء یابد، اعتبار این نهاد مردمی افزایش پیدا می کند.
معاون آموزش، پژوهش و فناوری جمعیت هلال احمر خوزستان از برگزاری نخستن نشست تحلیل و بررسی کمیته مستندسازی سیل اخیر استان خبر داد.
رئیس جمعیت هلال احمر در دیدار با استاندار خوزستان از تلاش های دستگاه های مختلف اجرایی و امدادی در امدارسانی به حادثه سیل اخیر تجلیل کرد.
رئیس جمعیت هلال احمر با حضور در روستای سیل زده مگران3 شهرستان شوش، با اهالی این روستا دیدار و گفتگو کرد.
رئیس جمعیت هلال احمر گفت: کمک های نقدی و غیرنقدی 252 میلیارد تومانی مردم به جمعیت هلال احمر برای مردم اسیب دیده نشان از حسن اعتماد مردم به این مجموعه مردمی دارد.
مرکز توانبخشی جمعیت هلال احمر استان خوزستان(اهواز) در نظر دارد از میان متقاضیان واجدین شرایط به صورت قرارداد موقت کار با مدت محدود بکارگیری نماید.
معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر خوزستان از برپایی کاروان مهربانی جوانان هلال احمر شوشتر در مدارس روستای ابوطیور2 بخش سیل زده شعیبیه خبر داد.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر خوزستان گفت: از تعداد ۹۱ اردوگاه اسکان اضطراری که از آغاز سیل در مناطق آسیب‌دیده خوزستان برپا شده بود، فقط یک اردوگاه فعال است.
سرپرست تیم ارزیاب فدراسیون بین المللی جمعیت های صلیب سرخ و هلال احمر گفت: خدماتی که در اردوگاه های اسکان اضطراری مناطق سیل زده خوزستان ارائه می شد، با هیچ کجای دنیا قابل مقایسه نیست.
دکتر علی متقیان مدیرعامل خبرگزاری ایسنا در سفر به اهواز از سالن شهدای کارگر، محل جمع آوری و تقسیم کمک های مردمی هلال احمر خوزستان بازدید کرد.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر خوزستان گفت: پیش از این، همه انتظار تبعات سوء اجتماعی پس از سیلاب را داشتند اما سیل همه این مسائل را با خود برد و امیدواریم بتوانیم به خوبی از آن صیانت کنیم.
اهواز - ایرنا - سیلابی که از اوایل فروردین امسال بسیاری از شهرستان های خوزستان را درگیر کرد علاوه بر اینکه به مردم سختی و فشار زیادی وارد کرد امدادگران هلال احمر را نیز متحمل سختی و فشار زیاد کار کرد.
مشاور استاندار خوزستان در امور فرهنگی و هنری گفت: هرچند سیلاب خسارت هایی را به استان وارد کرد و از لحاظ روحی جامعه هم دچار التهاب شده بود، اما همدلی، هم افزایی و همگرایی مردم و مسئولان را به وجود آورد
مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر خوزستان گفت: مشکل اساسی در بحث سیل زدگان پس از سیلاب تامین نیازهای آنها پس از ورود به حالت اسکان دائمی است که دو هزار و ۵۰۰ خانوار چنین شرایطی را دارند.
دادرسان و پیشتازان آموزشگاه دخترانه قدس اهواز به مناسبت هفته هلال احمر با مدیرعامل جمعیت هلال احمر خوزستان دیدار و گفتگو کردند.
اعضای مؤسسه مردم نهاد پنج تن آل عبا به مناسبت هفته هلال احمر با مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان خوزستان دیدار و گفتگو کردند.
نمایندگان برنامه ‌جهانی ‌غذا سازمان ملل متحد پس از سفر به اهواز با مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان خوزستان دیدار و گفتگو کردند.
مديرعامل جمعیت هلال احمر خوزستان از اجرای طرح «فطرانه» در مناطق متأثر از سیل اخیر خبر داد.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر خوزستان از انتقال هشت هزار و ۸۰۰ نفر به مناطق امن در جریان سیل خوزستان خبر داد.
معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر خوزستان گفت: تعداد ساکنان اردوگاه های اسکان اضطراری در مناطق سیل زده خوزستان به یک هزار و ۵۱ نفر رسید.
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال‌احمر خوزستان گفت: در سیلاب امسال حضور هلال احمر در همه جا دیده می شد که سرمایه ارزشمندی است.
رییس دفاتر استانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های خوزستان گفت: در زلزله کرمانشاه ادعای عدم اعتماد مردم به نهادهای رسمی شایع شد اما در سیلاب خوزستان شاهد اعتماد مردم به هلال احمر بودیم.
مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر خوزستان گفت: در جریان عملیات امدادرسانی و مقابله با سیلاب و همدلی خوبی میان دستگاه ها وجود داشت و این همدلی و همراهی زبانزد بود.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر خوزستان از سفر نمایندگان مؤسسات اسلامی کشور مالزی با هدف ارزیابی از خسارات سیل اخیر به این استان خبر داد.
معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر خوزستان از درخشش تیم های خوزستانی شرکت کننده در نخستین رویداد ملی فناوری در حوزه امداد و نجات و خدمات داوطلبانه خبر داد.

بیشتر...

طراحی و پیاده سازی: راد رایانه