| جمعه 30 فروردین 1398   | |
 
 

جمعیت استان

جمعیت استان

سرپرست تیم ارزیابی و هماهنگی میدانی فدراسیون بین المللی جمعیت های صلیب سرخ و هلال احمر گفت: جمعیت های هلال احمر سراسر دنیا علاقه مند به کمک به سیل زدگان در ایران هستند و ما قصد داریم این کمک ها را به
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان خوزستان از امدادرسانی به بیش از ۳۰ هزار خانوار سیل زده در خوزستان خبر داد و گفت: ۱۲۳ هزار نفر اسکان اضطراری شدند.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان خوزستان از سفر دو روزه تیم ارزیابی میدانی و هماهنگی فدراسیون بین المللی جمعیت های صلیب سرخ و هلال احمر برای بازدید از مناطق سیل زده خوزستان خبر داد.
نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر گفت: مهمترین مسئله ای که در بازدید های میدانی از اردوگاه های اسکان اضطراری از سوی سیل زدگان عنوان می شود، نگرانی برای آینده زندگی است.
نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر با حضور در اردوگاه شهید درویش شهرستان شوش که بیش از ۱۷۶ خانوار در آن اسکان اضطراری یافته بودند حاضر شد و از نزدیک به مشکلات مردم رسیدگی کرد.
مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر خوزستان گفت: از چهارم تا 23 فروردین به بیش از ۱۷۰ هزار نفر از سیل زدگان امداد رسانی شد و ۱۲۳ هزار نفر به صورت اضطراری اسکان داده شدند.
نایب رئیس جمعیت هلال احمر کویت در حاشیه بازدید از مناطق سیل زده خوزستان گفت: کمک های ما به هلال احمر ایران تحویل شده و به زودی در بین سیل‌زدگان توزیع خواهد شد.
نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر در بازدید از اردوگاه اسکان اضطراری ثامن الائمه شهرستان حمیدیه بر تداوم روند خدمت رسانی به مردم سیل زده تأکید کرد.
نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر در حاشیه بازدید از مناطق سیل زده خوزستان با رئیس دفتر منطقه ای منا دیدار و گفتگو کرد.
رئیس دفتر منطقه ای خاورمیانه و شمال آفریقا (منا) فدراسیون صلیب سرخ و جمعیت های هلال احمر به خوزستان سفر و از مناطق سیل زده و اردوگاه های اسکان اضطراری بازدید کرد.
نماینده رهبر معظم انقلاب در جمعیت هلال احمر، با هدف بازدید از مناطق سیل زده و روند امدادرسانی به سیل زدگان، امروز دوشنبه ۲۶ فروردین ماه به خوزستان سفر کرد.
رئیس جمعیت هلال احمر با حضور در مرکز کنترل و هماهنگی عملیات هلال احمر خوزستان از آخرین فعالیت های صورت گرفته در مناطق سیل زده استان مطلع و دستورات لازم را برای ادامه این روند صادر کرد.
وزیر کشور با حضور در مجتمع امدادی جمعیت هلال احمر خوزستان در جریان آخرین اقدامات صورت گرفته در مناطق سیل زده استان قرار گرفت.
وزیر کشور که به همراه رئیس جمعیت هلال احمر به خوزستان سفر کرده بود، در بازدید هوایی از مناطق سیل زده استان، آخرین شرایط این مناطق را مورد ارزیابی قرار داد.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر خوزستان از برپایی 36 اردوگاه اسکان اضطراری در مناطق سیل زده استان و اسکان بیش از 20 هزار نفر خبر داد.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر خوزستان از ورود یک فروند بوئینگ 747 ارتش جمهوری اسلامی ایران حامل محموله 50 تنی کمک به سیل‌زدگان به فرودگاه بین‌المللی اهواز خبر داد.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر خوزستان، از امدادرسانی به پنج ۳۰ هزار و ۸۳۷ نفر در استان خبر داد و گفت: ۱۵ هزار و ۵۹۳ نفر در اردوگاه ها اسکان داده شدند.
معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر خوزستان از استقرار ۳ بالگرد در سامانه پروازی هلال احمر خوزستان به منظور خدمات رسانی به مردم مناطق سیل زده استان خبر داد.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر خوزستان گفت: بالغ بر 6 هزار آسیب دیده از سیلاب خوزستان در 6 اردوگاه اسکان اضطراری یافتند.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان خوزستان گفت: 6 اردوگاه اسکان اضطراری در مناطق پرخطر خوزستان که احتمال وقوع سیلاب در آنها وجود دارد، برپا شده است.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر خوزستان از امدادرسانی به دو هزار و ۱۵۴ خانوار سیل زده در استان و اسکان اضطراری یک هزار و ۸۵۷ نفر خبر داد.
نماینده مردم اهواز، کارون، حمیدیه و باوی در مجلس شورای اسلامی با حضور در پست ایمنی و سلامت مسافرین نوروزی در اهواز با امضای میثاق نامه بهبهود رفتارهای ترافیکی به پویش ملی «بهرفت» پیوست.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان خوزستان با اشاره به مناطق درگیر سیلاب، گفت: بیش از 50 خانوار در حسینیه‌ها و سالن ورزشی اروندکنار اسکان اضطراری شدند و اقلام مورد نیاز آنها، در اختیارشان قرار گرفت.
سیل یکی از شایع‌ترین حوادث طبیعی در ایران و بسیاری از کشورهای جهان است. آثار و عواقب ناشی از سیل ممکن است فقط ناحیه‌ای (‌مثلاً محله یا شهری‌) را در بر بگیرد.
معاون امداد و نجات جمعیت هلال‌احمر خوزستان گفت: از زمان شروع طرح ملی امداد و نجات نوروزی در ۲۵ اسفندماه تا ۵ فروردین ۹۸، 6 هزار و 217 نفر از مسافران نوروزی به صورت سرپایی درمان شدند.
معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر خوزستان از خدمات‌رسانی به بیش از 33 هزار مسافر نوروزی در طرح ملی ایمنی و سلامت مسافران نوروزی هلال احمر استان خبر داد.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر خوزستان از وقوع سیل در مناطقی از شهر اروندکنار خبر داد و گفت: ارزیابی و امدادرسانی مناطق آسیب‌دیده در حال انجام است.
معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر خوزستان گفت: در فضاهای دوستدار کودک در پست های ایمنی و سلامت مسافرین نوروزی، مفاهیم هلال احمر وبشردوستی آموزش داده می شود.
استاندار خوزستان با حضور در پست ایمنی و سلامت مسافرین نوروزی هلال احمر اهواز میثاق نامه بهبود رفتارهای ترافیکی را امضاء کرد و به پویش «بهرفت» پیوست.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر خوزستان گفت: یکی از دغدغه‌های اصلی کشور موضوع تصادفات جاده‌ای است و 70 درصد از تصادفات جاده‌ای عامل انسانی دارند.
معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر خوزستان گفت: جوانان خوزستانی پرشور تر از هر سال برای خدمت رسانی در سطح استان با برپایی پست ایمنی و سلامت در ورودی هر شهرستان از مهمانان نوروزی میزبانی می کنند.
مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر خوزستان اظهار کرد: نگاه ما به جوانان باید نگاهی سرمایه ای و احترام آمیز باشد و آینده مملکت را آنها رقم می زنند.
مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر خوزستان گفت: بیش‌از یک هزار نفر از جوانان و عوامل امداد و نجات جمعیت هلال‌احمر خوزستان در نوروز ۹۸ خدمات رسانی به مسافران نوروزی و کاروان های راهیان نور را بر عهده دارند.
معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر خوزستان از برگزاری افتتاحیه طرح ایمنی و سلامت مسافرین نوروزی98 در پست جوانان هلال احمر اهواز یا حضور مسئولان استانی و شهرستانی خبر داد.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر خوزستان از استقرار 44 پایگاه امداد و نجات نوروزی در مسیرهای خوزستان جهت خدمت رسانی به مسافران نوروزی خبر داد.
معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر خوزستان از حضور عوامل امدادی این جمعیت در مانور طرح ترافیکی نوروز 98 در سطح جاده های استان خبر داد.

بیشتر...

 

 

 
جمعیت هلال احمر استان خوزستان

فدراسيون بين‌المللي صليب‌سرخ و هلال‌احمر نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران
سازمان داوطلبان سازمان جوانان سازمان امداد و نجات
موسسه آموزش عالی علمی کاربردی هلال ایران معاونت آموزش ، پژوهش و فناوری جمعیت معاونت بهداشت، درمان و توانبخشی
كميته بين‌المللي صليب سرخ سازمان مدیریت بحران کشور سازمان تداركات پزشكي
دفتر امور ایثارگران صنایع نساجی هلال ایران مرکز پزشکی حج و زیارت
نشریه پزشکی جمعیت هلال احمر بیمارستان فوق تخصصی نورافشار مجتمع دارويي و درماني هلال ايران

 

طراحی و پیاده سازی: راد رایانه