| جمعه 2 فروردین 1398   | |
 
 

جمعیت استان

جمعیت استان

مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر خوزستان اظهار کرد: نگاه ما به جوانان باید نگاهی سرمایه ای و احترام آمیز باشد و آینده مملکت را آنها رقم می زنند.
مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر خوزستان گفت: بیش‌از یک هزار نفر از جوانان و عوامل امداد و نجات جمعیت هلال‌احمر خوزستان در نوروز ۹۸ خدمات رسانی به مسافران نوروزی و کاروان های راهیان نور را بر عهده دارند.
معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر خوزستان از برگزاری افتتاحیه طرح ایمنی و سلامت مسافرین نوروزی98 در پست جوانان هلال احمر اهواز یا حضور مسئولان استانی و شهرستانی خبر داد.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر خوزستان از استقرار 44 پایگاه امداد و نجات نوروزی در مسیرهای خوزستان جهت خدمت رسانی به مسافران نوروزی خبر داد.
معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر خوزستان از حضور عوامل امدادی این جمعیت در مانور طرح ترافیکی نوروز 98 در سطح جاده های استان خبر داد.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان خوزستان از کشته شدن 4 نفر در حادثه انفجار منطقه منطقه کریت کمپ اهواز خبر داد.
در سوگ من ننالید و گریه نکنید افتخار کنید که توانسته‌اید تحفه‌ای ناقابل به درگاه خدا هدیه کنید. اشک‌هایتان را به گلوله تبدیل کنید و به طرف دشمنان اسلام واقعی بزنید.
به مناسبت روز بزرگداشت شهدا مراسم پرفیض زیارت عاشورا به میزبانی جمعیت هلال احمر در جوار شهید گمنام استانداری خوزستان برگزار شد.
مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر خوزستان گفت: بخش مهمی از جامعه ما نیاز به توجه بانوان دارد، به ویژه اگر جوانان بخواهند نقش پر رنگتری در جامعه ایفا کنند، باید با هدایت بانوان باشد.
مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر خوزستان گفت: در سال آینده برنامه عملیاتی شعب جمعیت در سراسر استان از طریق شوراهای اجرایی تدوین و پیگیری می شود.
استاندار خوزستان با اهدای لوح سپاس به مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان از خدمات و فعالیت های هلال احمر در طول ایام اربعین تقدیر و تجلیل کرد.
مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر خوزستان گفت: نگاه هلال احمر باید آموزش محور و پژوهش محور باشد و برنامه های عملیاتی بر اساس پژوهش تعریف شوند.
مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر خوزستان با اشاره به زخمی و مجروح شدن چند نفر در چند هفته گذشته در برخی شهرهای استان در اثر انفجار مین بیان کرد: این مسئله نشان می‌دهد که هنوز نیازمند آموزش در این حوزه برای جل
مدیرکل ارزیابی عملکرد و رسیدگی به شکایات جمعیت هلال احمر کشور گفت: ناظر اصلی فعالیت های ما در جامعه و کار وجدان است و اولین چیزی که در هر کاری به ما هشدار می دهد وجدان است.
مسئول جدید بازرسی و ارزیابی عملکرد جمعیت هلال احمر خوزستان با حضور مدیرکل ارزیابی عملکرد و رسیدگی به شکایات هلال احمر کشور منصوب شد.
معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر خوزستان از برگزاری کارگاه آموزشی اجرای سرود و نمایش ویژه مدیران مهدکودک های مجری کانون غنچه های هلال در استان خبر داد.
معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر خوزستان از برگزاری پنجمین نشست شورای مرکزی کانون‌های جوانان این جمعیت خبر داد.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر خوزستان گفت: رهاسازی خودروهای گرفتار شده در برف و کولاک باغملک، ایذه و اندیکا با کمک نیروهای امدادی انجام شد.
مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر خوزستان گفت: نگاه ما در همه زمینه ها باید استارتاپی باشد و این نوع نگاه زمینه ساز اشتغال و رفاه است.
مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر خوزستان گفت: جمعیت هلال‌احمر سازمانی مردمی و عام المنفعه است و مردم انتظارات زیادی از هلال احمر دارند.
معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر خوزستان از برگزاری نشست هماهنگی اجرای مرحله استانی المپیاد طرح ملی دادرس با معاون آموزش و پرورش این استان خبر داد.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر خوزستان گفت: سه دستگاه خودروی نجات به ناوگان امدادی این جمعیت در شهرستان های هفتکل، دشت آزادگان و باغملک اضافه شد.
معاون آموزش و پژوهش جمعیت هلال احمر استان خوزستان گفت: دوره آموزش ضمن خدمت توجیهی بدو خدمت کارکنان جدیدالاستخدام این جمعیت برگزار شد.
مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر استان خوزستان با اشاره به ضرورت ساماندهی و تخصصی سازی داوطلبان هلال احمر استان بر شناسنامه دار کردن آنها تأکید کرد.
عضو شورای فرهنگی جمعیت هلال احمر استان خوزستان گفت: حضرت فاطمه زهرا(س) یک مادر و همسر نمونه، مدافع نمونه حریم مقام امامت و ولایت و یک دختر نمونه هستند. اینکه انسانی بتواند مجمع همه نمونه‌ها و آراستگی
مدیرکل امور روستایی استانداری خوزستان گفت: در سیلاب های اخیر کمترین خسارات و تلفات را داشتیم و حضور جمعیت هلال‌احمر خوزستان به موقع و بسیار مؤثر بود.
مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر خوزستان گفت: خانه های هلال در حل مشکلات مردم، افزایش فعالیت های داوطلبانه و افزایش توانمندی اقشار آسیب‌پذیر جامعه تأثیر زیادی دارند.
معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر خوزستان از برگزاری مرحله دوم کارگاه آموزشی کارآفرینی و مبانی کسب و کار (بومینو) پیشرفته با حضور استان های ایلام و خوزستان در اهواز خبر داد.
مسئول مرکز مدیریت حرکت‌های جهادی و بشردوستانه هلال‌احمر خوزستان گفت: کاروان جهادی جمعیت هلال احمر خوزستان با حضور در 3 روستای شوشتر اقدام به ویزیت 2 هزار و 304 نفر از اهالی روستاها کرد.
معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر خوزستان گفت: امدادگران و نجاتگران این جمعیت با شرکت در دوره های توان افزایی و بازآموزی و مرور مهمترین مباحث نظری و عملی در زمینه امداد و نجات، خود را برای حضور فعال
معاون امور داوطلبان جمعیت هلال احمر خوزستان گفت: در بهمن‌ماه سال جاری 5 هزار نفر از نیازمندان و محرومان استان از خدمات بهداشتی و درمانی ارائه شده در قالب اعزام 15 کاروان سلامت بهره‌مند شدند.
معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر خوزستان گفت: جوانان و دانشجویان به عنوان قشری فراگیر در جامعه باید به حفظ و اشاعه فرهنگ اسلامی و ایرانی در عرصه های مختلف بپردازند.
معاون آموزش و پژوهش جمعیت هلال احمر خوزستان گفت: دوره آموزش ضمن خدمت « حقوق شهروندی در نظام اداری» با حضور 120 نفر از کارکنان این جمعیت در اهواز برگزار شد.
مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر خوزستان گفت: حضور به موقع امدادگران جمعیت هلال‌احمر در سیلاب سایر شهرهای استان باعث افزایش اعتماد عمومی و اعتبار اجتماعی ما شد.
معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر خوزستان از امدادرسانی به 179 نفر حادثه‌دیده بارش‌های اخیر از روز گذشته تاکنون خبر داد.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان خوزستان گفت: به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی یک هزار نفر از خدمات بهداشتی و درمانی تیم های درمان اضطراری هلال احمر در دهلاویه بهره مند شدند.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان خوزستان گفت: در پوشش امدادی راهپیمایی 22 بهمن، بیش از 750 نفر از خدمات هلال احمر بهره مند شدند.
مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر خوزستان با تبریک دهه فجر و با اشاره به حساسیت شرایط اخیر کشور مردم استان را به حضور پرشور در راهپیمایی ۲۲ بهمن دعوت کرد.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر خوزستان با اشاره به بالا آمدن آب در شهر رفیع و احتمال سیلابی شدن شهر، از اعزام تیم‌های واکنش سریع و امداد و نجات هلال احمر به این شهر خبر داد.

بیشتر...

 

 

 
جمعیت هلال احمر استان خوزستان

فدراسيون بين‌المللي صليب‌سرخ و هلال‌احمر نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران
سازمان داوطلبان سازمان جوانان سازمان امداد و نجات
موسسه آموزش عالی علمی کاربردی هلال ایران معاونت آموزش ، پژوهش و فناوری جمعیت معاونت بهداشت، درمان و توانبخشی
كميته بين‌المللي صليب سرخ سازمان مدیریت بحران کشور سازمان تداركات پزشكي
دفتر امور ایثارگران صنایع نساجی هلال ایران مرکز پزشکی حج و زیارت
نشریه پزشکی جمعیت هلال احمر بیمارستان فوق تخصصی نورافشار مجتمع دارويي و درماني هلال ايران

 

طراحی و پیاده سازی: راد رایانه