| سه شنبه 25 تیر 1398   | |
 

جمعیت استان

جمعیت استان

امام جمعه موقت اهواز گفت: هلال احمر خوزستان در زمینه خدمت رسانی از بین دستگاه‌ها و نهادهای اجرایی و مردمی درخشید که این حضور پرشور و مسئولانه جای قدردانی دارد.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر خوزستان گفت: امدادگران، جوانان و عوامل جمعیت هلال احمر در جریان سیل فروردین امسال در استان، محدودیت تجهیزات و امکانات را با تلاش مضاعف خود جبران کردند.
فعالیت های عوامل جمعیت هلال احمر در مناطق زلزله زده بخش مرکزی و گلگیر شهرستان مسجدسلیمان به روایت تصویر
مدیرعامل جمعیت هلال احمر خوزستان از ادامه آماده‌باش نیروهای امداد و نجات در پی زلزله مسجدسلیمان و اسکان اضطراری خانوار های متأثر از این حادثه خبر داد.
مدیرکل بهداشت و درمان جمعیت هلال‌احمر کشور گفت: مجموعه دستگاه های درگیر در بحران در مقابله با سیلاب کارنامه خوبی از خود به جا گذاشتند که حاصل آن عدم تلفات جانی و بیماری واگیردار بود.
مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر خوزستان گفت: عملکرد بخش بهداشت و درمان در سیلاب اخیر استان باعث افزایش اعتبار و سرمایه اجتماعی جمعیت هلال‌احمر شد.
معاون بهداشت، درمان و توانبخشی جمعیت هلال احمر خوزستان از برگزاری کارگاه بررسی و تحلیل عملکرد تیم های بهداشت و درمان اضطراری هلال احمر در سیلاب فروردین در اهواز خبر داد.
فرمانده قرارگاه کربلا نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در خوزستان گفت: آموزش هایی که در طرح دادرس داده می شود در حوادثی که پیش می آید بسیار تأثیرگذار است و جلوی مرگ دیگران را می گیرد.
معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان خوزستان گفت: تیم های برتر پنجمین المپیاد دادرس مرحله استانی با حضور فرمانده قرارگاه کربلا، مدیرعامل این جمعیت و معاون امور جوانان هلال احمر استان کهگیلویه و بوی
نماینده ولی فقیه در استان خوزستان و امام جمعه اهواز گفت: جای پای عوامل جمعیت هلال احمر در مناطق آسیب دیده از سیل کاملاً مشهود بود.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان خوزستان گفت: پس از اجرای موفق طرح فطرانه و ارائه خدمات روانشناختی در مناطق سیل زده، پیگیر تحقق تعهدات مجموعه های داخلی و خارجی در استان هستیم.
معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان خوزستان گفت: تیم های برتر مرحله استانی هفتمین المپیاد آماده در بخش پسران با حضور نماینده آموزش و پرورش استان و معاون امور جوانان هلال احمر استان کهگیلویه و بویر
رئیس جمعیت هلال احمر اهواز از برگزاری همایش روز جهانی مبارزه با مواد مخدر لا حضور پرشور اعضای این جمعیت در شهرستان اهواز خبر داد.
معاون بهداشت، درمان و توانبخشی جمعیت هلال احمر خوزستان گفت: طی یک ماه گذشته 4 هزار و سیصد خوزستانی متقاضی حج با مراجعه به واحد واکسیناسیون این جمعیت واکسن مننژیت را تزریق کردند.
معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر خوزستان از برگزاری مرحله استانی هفتمین دوره طرح ملی دادرس در روزهای آتی خبر داد.
طی حکمی از سوی دکتر علی خدادادی، آقای مصطفی طحان‌پسران‌دزفولی به سمت سرپرست جدید جمعیت هلال احمر شهرستان دزفول منصوب شد.
معاون آموزش و پژوهش جمعیت هلال احمر خوزستان گفت: دوره آموزش ضمن خدمت « نحوه برگزاری اردو» با حضور 40 نفر از کارشناسان امور جوانان و مربیان فعال این جمعیت در اهواز برگزار شد.
معاون آموزش و پژوهش جمعیت هلال احمر خوزستان گفت: دوره آموزش ضمن خدمت « تمرین آمادگی برای شرایط اضطراری» با حضور 60 نفر از عوامل ستادی این جمعیت در اهواز برگزار شد.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان خوزستان گفت: باید با آموزش همگانی، اقشار مختلف را توانمند کرد و ماموریت خانه های هلال هم توانمندسازی مردم با آموزش های مهارتی، خودمراقبتی و خودامدادی است.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان خوزستان گفت: حضور پرشور اقشار مختلف مردم در کنار افراد آسیب دیده و و حمایت های مختلف از مناطق سیل زده موجب انسجام ملی و اجتماعی شد.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر خوزستان با حضور در شهر رفیع، با خانواده دو کودک غرق شده در رودخانه میسان این شهر دیدار و همدردی کرد.
طی حکمی از سوی دکتر علی خدادادی، خانم لیلا سادات جادران به سمت سرپرست جدید جمعیت هلال احمر شوش منصوب شد.
مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر خوزستان در پیامی فرارسیدن عید فطر را به همه اعضا و کارکنان این جمعیت و همه هم وطنان و هم استانی های عزیز تبریک گفت.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر خوزستان گفت: تلاش هایی که امدادگران عزیز جمعیت هلال احمر در سیل اخیر استان انجام دادند، موجب افتخار برای تمام کسانی است که در عرصه امدادرسانی در حال خدمت هستند.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان خوزستان بر گنجاندن سرفصل آموزشی بسیج ملی کنترل فشار خون در طرح های ملی دادرس و خادم هلال احمر تأکید کرد.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر خوزستان گفت: اجرای طرح «فطرانه» از ۲۵ ماه مبارک رمضان به مناسبت فرارسیدن عید سعید فطر در مناطق سیل زده آغاز شد و تا پایان این ماه ادامه دارد.
معاون امداد و نجات جمعیت هلال‌احمر خوزستان گفت: از ابتدای امدادرسانی در پی سیلاب فروردین امسال، ۹۱ اردوگاه اسکان اضطراری در مناطق آسیب‌دیده خوزستان برپا شده بود که اینک تمامی آنها، جمع‌آوری شدند.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان خوزستان گفت: حضور عوامل مختلف داخلی و خارجی و ارائه کمک های مادی، زمینه‌ساز افزایش تحمل و تاب آوری را در مردم آسیب دیده ایجاد کرد.
نماینده برنامه جهانی غذا(WFP) سازمان ملل از تحویل 12هزار بسته غذایی به ارزش 600هزار دلار به هلال احمر خوزستان برای توزیع در مناطق سیل زده خبر داد.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان خوزستان گفت: هرچه توان و ویژگی های فردی مربیان هلال احمر به عنوان هدایتگران این مجموعه ارتقاء یابد، اعتبار این نهاد مردمی افزایش پیدا می کند.
معاون آموزش، پژوهش و فناوری جمعیت هلال احمر خوزستان از برگزاری نخستن نشست تحلیل و بررسی کمیته مستندسازی سیل اخیر استان خبر داد.
رئیس جمعیت هلال احمر در دیدار با استاندار خوزستان از تلاش های دستگاه های مختلف اجرایی و امدادی در امدارسانی به حادثه سیل اخیر تجلیل کرد.
رئیس جمعیت هلال احمر با حضور در روستای سیل زده مگران3 شهرستان شوش، با اهالی این روستا دیدار و گفتگو کرد.
رئیس جمعیت هلال احمر گفت: کمک های نقدی و غیرنقدی 252 میلیارد تومانی مردم به جمعیت هلال احمر برای مردم اسیب دیده نشان از حسن اعتماد مردم به این مجموعه مردمی دارد.

بیشتر...

طراحی و پیاده سازی: راد رایانه