| پنج شنبه 29 شهریور 1397   | |
 
 

جمعیت استان

جمعیت استان

مدیرکل بحران استانداری خوزستان گفت: در حوزه آموزش همگانی و در بخش امداد و نجات کارهای خوبی انجام شده که رضایت بخش است.
مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر خوزستان گفت: در حوزه امداد و نجات، پیشگیری اجتماع محور می تواند زمینه لازم را برای کاهش خطرپذیری فراهم کند.
معاون امور جوانان جمعیت هلال‌احمر خوزستان گفت: ۴۰۰ طلبه در ۱۲ کانون فعال هلال احمر طلاب در استان عضویت دارند.
نماینده مردم ایذه، دهدز و باغ‌ملک در مجلس شورای اسلامی گفت: دهدز دروازه ورود به خوزستان و این جاده ملی است و تقریبا ۶۵ درصد کامیون های سنگینی که از خوزستان به سمت تهران خارج می شوند از این جاده می رون
مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر خوزستان گفت: برای ساخت و راه اندازی پایگاه امداد و نجات بین شهری دهدز ۱۰ میلیارد ریال هزینه شده است.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان خوزستان گفت: تیم های جهادی مرکز مدیریت حرکت های جهادی توانسته نقش موثری را در کاهش محرومیت ها و خدمت به محرومان استان ایفا کند.
مدیر حرکت های جهادی و بشردوستانه جمعیت هلال‌احمر خوزستان گفت: ۲۸۰۰ نفر از اهالی دشت سوسن ایذه توسط پزشکان متخصص عمومی جهادی و داوطلب عضو مرکز به صورت رایگان ویزیت شدند.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان گفت: در خوزستان که دومین استان حاشیه نشین کشور است به دلیل عدم توسعه یافتگی و عدم برنامه ریزی مناسب با بحران حاشیه نشینی مواجه شدیم که جنگ تحمیلی می تواند یکی از عوامل ع
چرا نباید بی‌گدار به آب بزنیم؟ ارتقای توانایی، نیازمند تجهیزات مدرن و آموزش مناسب است
مدیرعامل جمعیت هلال احمر خوزستان گفت: وقتی دست به انجام حرکتی اجتماعی می زنیم، به اعتبار اجتماعی نیاز داریم و حضور در عرصه های اجتماعی اعتبار هلال احمر را افزایش می دهد.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر خوزستان گفت: تجربیات گرانبهایی که بازنشستگان در طول دوره خدمت خود اندوختند، درآینده برای هلال احمر راهگشا خواهد بود.
مدیر مرکز حرکت های جهادی و بشردوستانه جمعیت هلال احمر خوزستان گفت: کاروان سلامت پزشکان داوطلب و جهادی عضو این مرکز از 20 تا 24 شهریورماه امسال به دشت سوسن ایذه اعزام می شوند.
مدیرعامل جمعیت هلال احمرخوزستان گفت: به دلیل نداشتن برنامه مشخصی برای شناسایی و پایش تهدیدها و فرصت های فضای مجازی، این فضا آثار آسیب های اجتماعی را تشدید کرده است.
معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر خوزستان از اجرای طرح «پیمان» با محوریت پیشگیری از آسیب های اجتماعی از سوی این جمعیت خبر داد.
مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر خوزستان گفت: افزایش میزان آمادگی و توانمندی امدادگران مهم ترین بحث در حوزه امداد و نجات برای هلال احمر است تا نقش موثری را در عملیات امداد و نجات داشته باشیم.
معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر خوزستان گفت: ۲۰ امدادگر و نجاتگر این جمعیت در نخستین دوره آموزشی تخصصی جت اسکی در آب های آزاد شرکت کردند.
معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر خوزستان از برگزاری سومین نشست شورای مرکزی کانون‌های جوانان این جمعیت خبر داد.
طی حکمی از سوی مدیرعامل هلال احمر خوزستان، آقای مجید محمدی به سمت سرپرست جدید معاونت پشتیبانی و منابع انسانی جمعیت هلال احمر خوزستان منصوب شد.
معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر خوزستان گفت: در حوادث مرداد ماه امسال 154 نفر دچارحادثه و از خدمات امدادی هلال احمر استان بهره مند شدند.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر خوزستان گفت: تابستان امسال ۶۰۷ نفر از مصدومان حوادث مختلف از خدمات امدادی این نهاد بهره‌مند شدند.
مشاور امور هنری استاندار خوزستان گفت: شکل گیری اعتیاد و گسترش آن معلول عوامل و مولفه های مختلفی است و برای پیشگیری از اعتیاد نمی توان تک بعدی و تک ساحتی اقدام کرد.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان خوزستان گفت: نقش موثر حراست در پویایی جمعیت با فراهم کردن زمینه توسعه و کمک به اطلاع رسانی و ارزیابی دقیق وضعیت بر هیچ کس پوشیده نیست.
معاون آموزش و پژوهش جمعیت هلال احمر خوزستان از برگزاری دوره چهارم آموزش ضمن خدمت «مدیریت تاب آوری در محیط کار» با حضور کارکنان این جمعیت به میزبانی بندر ماهشهر خبر داد.
المپیاد فرهنگی ورزشی امدادی «مسیر نجات» با حضور 4 تیم فوتسال متشکل از اعضای هلال احمر لالی به میزبانی این شهرستان به طور رسمی آغاز شد.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر خوزستان گفت: تلاش می کنیم تا سطح داروخانه جمعیت را از نظر کمی و کیفی ارتقاء دهیم تا موجبات رضایتمندی شهروندان فراهم شود.
معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر خوزستان گفت: اگر دغدغه مقابله با آسیب های اجتماعی را نداشته باشیم با مشکل جدی مواجه می شویم و آن بی تفاوتی نسبت به آسیب های اجتماعی است.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر خوزستان گفت: طلاق، اعتیاد به عنوان آسیب های اجتماعی سرمایه اجتماعی کشور را تهدید می کنند.
معاون امور جوانان جمعیت هلال‌احمر خوزستان گفت: یک هزار نفر از جوانان و امدادگران داوطلب هلال احمر در مسابقات مسیر نجات هلال احمر شرکت می کنند.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان خوزستان گفت: نخستین یگان واکنش سریع پهپادی امداد و نجات جنوب غرب کشور یکشنبه شب فعالیت خود را آغاز کرد.
مدیر عامل جمعیت هلال احمر ‌خوزستان گفت: ۱۸ پایگاه امداد و نجات هلال احمر در جاده‌های حادثه‌خیز استان ‌به منظور کمک‌رسانی به مردم ایجاد شده که به زودی به بهره‌برداری می‌رسد.
معاون توسعه منابع انسانی و پشتیبانی جمعیت هلال احمر کشور گفت: برای اجرای طرح های مختلف عمرانی در استان خوزستان 70 میلیارد ریال هزینه شده است.
معاون منابع انسانی و پشتیبانی جمعیت هلال‌احمر گفت: ۲ میلیون داوطلب و جوان عضو هلال احمر کشور هستند که سرمایه اصلی این مجموعه مردم نهاد محسوب می شوند.
فرماندار گتوند با تقدیر از تلاش های شبانه روزی عوامل جمعیت هلال احمر خوزستان، خواستار تجهیز کامل پایگاه امداد و نجات جاده ای قیصر امین پور این شهرستان شد.
معاون منابع انسانی و پشتیبانی جمعیت هلال‌احمر کشور گفت: در هفته دولت ۱۵۰ طرح هلال احمر با رویکرد امداد محوری به بهره برداری می رسد.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر خوزستان گفت: 5 پایگاه امداد و نجات و یک سالن چندمنظوره هلال احمر استان در هفته دولت افتتاح می شود.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان خوزستان، در پیامی به مناسبت روز پزشک، از خدمات ارزنده و جاودان پزشکان داوطلب در راستای ارائه خدمات بشردوستانه در مناطق محروم تقدیر کرد.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر خوزستان گفت: یکی از رسالت های هلال احمر تسکین آلام بشری به شمار می رود و اهدای عضو با این آرمان و رسالت هلال احمر کاملا منطبق است.
معاون آموزش و پژوهش جمعیت هلال احمر خوزستان از برگزاری دوره آموزش ضمن خدمت «مدیریت تاب آوری در محیط کار» با حضور کارکنان این جمعیت خبر داد.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر خوزستان گفت: روحیه ایثارگری هنوز در جامعه وجود دارد و یکی از عواملی که به جامعه اصالت و هویت می بخشد.
معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر خوزستان گفت: طی 9 روز گذشته 18 مصدوم در حوادث مختلف در سطح استان از خدمات بهداشتی، درمانی و امدادی هلال احمر بهره مند شده اند.
خسرو منصور نژاد، مدیرعامل و مدیر حراست اسبق جمعیت هلال احمر خوزستان بعد از ظهر روز گذشته(19 مردادماه) به دلیل عارضه قلبی به همرزمان شهیدش پیوست و آسمانی شد.

بیشتر...

 

 

 
جمعیت هلال احمر استان خوزستان

فدراسيون بين‌المللي صليب‌سرخ و هلال‌احمر نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران
سازمان داوطلبان سازمان جوانان سازمان امداد و نجات
موسسه آموزش عالی علمی کاربردی هلال ایران معاونت آموزش ، پژوهش و فناوری جمعیت معاونت بهداشت، درمان و توانبخشی
كميته بين‌المللي صليب سرخ سازمان مدیریت بحران کشور سازمان تداركات پزشكي
دفتر امور ایثارگران صنایع نساجی هلال ایران مرکز پزشکی حج و زیارت
نشریه پزشکی جمعیت هلال احمر بیمارستان فوق تخصصی نورافشار مجتمع دارويي و درماني هلال ايران

 

طراحی و پیاده سازی: راد رایانه