| جمعه 28 تیر 1398   | |
 

رامهرمز

رامهرمز

رئیس جمعیت هلال احمر رامهرمز از برپایی ایستگاه طرح «مهر تا مهر» در میدان آزادی این شهرستان با هدف اطلاع رسانی طرح و جمع آوری کتاب، لوازم التحریر و اسباب بازی برای دانش آموزان سیل زده خوزستانی خبر داد.
رئیس جمعیت هلال احمر رامهرمز گفت: به مناسبت دهه کرامت و هفته عفاف و حجاب، کارگاه آموزشی با محوریت عفاف و حجاب، اخلاق مداری و خانواده سالم در سالن اجتماعات این جمعیت برگزار شد.
رئیس جمعیت هلال احمر رامهرمز گفت: همایش حریم نور همزمان با هفته عفاف و حجاب با حضور بانوان و اعضای این جمعیت در مهدیه این شهرستان برگزار شد.
رئیس جمعیت هلال احمر رامهرمز از توزیع بیش از یکهزار بروشور آکاهی بخش و پیشگیرانه از مصرف مواد مخدر در مناطق حاشیه نشین و آسیب پذیر این شهرستان خبر داد.
رئیس جمعیت هلال احمر رامهرمز از اجرای طرح بسیج ملی کنترل فشار خون توسط عوامل این جمعیت در بیمارستان مادر شهرستان خبر داد.
سرپرست جمعیت هلال احمر رامهرمز از افتتاح خانه های هلال روستاهای نیزار علیا و سفلی از توابع شهرستان رامشیر خبر داد.
رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان رامهرمز گفت: کارگاه آشنایی با اعتیاد با حضور اعضای این جمعیت و با همکاری سازمان بهزیستی این شهرستان برگزار شد.
رئیس جمعیت هلال احمر رامهرمز از بسته بندی و توزیع بسته های غذایی و بهداشتی در قالب طرح فطرانه توسط جوانان این جمعیت خبر داد.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر خوزستان گفت: تلاش هایی که امدادگران عزیز جمعیت هلال احمر در سیل اخیر استان انجام دادند، موجب افتخار برای تمام کسانی است که در عرصه امدادرسانی در حال خدمت هستند.
رئیس جمعیت هلال احمر رامهرمز گفت: با توجه به روز جهانی فشار خون، عوامل هلال احمر با حضور در اداره تأمین اجتماعی، فشار خون کارکنان این اداره را اندازه گیری کردند.
رئیس جمعیت هلال احمر رامهرمز گفت: با توجه به روز جهانی فشار خون، عوامل هلال احمر با حضور در اداره برق، فشار خون کارکنان این اداره را اندازه گیری کردند.

بیشتر...

طراحی و پیاده سازی: راد رایانه