| جمعه 4 اسفند 1396   | |
 
 

شوش


از تاریخ:   تا تاریخ:

رئیس جمعیت هلال احمر شوش و هفت تپه از افتتاح خانه هلال شهدای روستای میثم تمار از توابع شهرستان شوش خبر داد.
رییس جمعیت هلال احمر شوش گفت: 168 دانش آموز دختر و پسر رقابتی با عنوان المپیاد درون شهرستانی طرح ملی دادرس در بین دانش آموزان این شهرستان برگزار شد.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر خوزستان در آیین افتتاح خانه هلال روستای حمودی شوش دانیال گفت: خانه هلال بستری برای هم افزایی در حوزه اجتماعی و محرومیت زدایی است و شرایط را برای دستیابی به زندگی بهتر فراهم می کند.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر خوزستان از آماده‌باش نیروهای امداد و نجات شهرستان‌های دزفول، اندیمشک، گتوند و شوش در پی زمین‌لرزه‌های گوریه از توابع شهرستان شوشتر خبر داد.
کیف نجات زلزله حاوی وسایل ضروری، موردنیاز و قابل حمل برای مواقع اضطراری است که باید نسبت به تعداد، سن و وضعیت سلامت افراد خانواده تهیه و نگهداری شوند.
رئیس جمعیت هلال احمر شوش گفت: دانش آموزان در هنگام وقوع زلزله آسیب پذیرترین قشر هستند و تنها راه کاهش آسیب های ناشی از زلزله و حوادث دیگر، ارائه آموزش های امدادي به عموم مردم است.
سرپرست جمعیت هلال احمر شوش و هفت تپه گفت: یکهزار و 500 خانوار حاشیه نشین شوش درقالب طرح ملی خادم با آموزش های امدادی آشنا می شوند.
رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان شوش از برگزاری دوره بازآموزی نحوه کار با پمپ های آب و برق با توجه به فرارسیدن فصل سرما و احتمال بروز سیل در منطقه با حضور نجاتگران این جمعیت خبر داد.

بیشتر...

 

 
جمعیت هلال احمر استان خوزستان

فدراسيون بين‌المللي صليب‌سرخ و هلال‌احمر نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران
سازمان داوطلبان سازمان جوانان سازمان امداد و نجات
موسسه آموزش عالی علمی کاربردی هلال ایران معاونت آموزش ، پژوهش و فناوری جمعیت معاونت بهداشت، درمان و توانبخشی
كميته بين‌المللي صليب سرخ سازمان مدیریت بحران کشور سازمان تداركات پزشكي
دفتر امور ایثارگران صنایع نساجی هلال ایران مرکز پزشکی حج و زیارت
نشریه پزشکی جمعیت هلال احمر بیمارستان فوق تخصصی نورافشار مجتمع دارويي و درماني هلال ايران
طراحی و پیاده سازی: راد رایانه