| شنبه 26 آبان 1397   | |
 
 

شوش

شوش

رئیس جمعیت هلال احمر شوش از برگزاری کارگاه آموزشی پیشگیری از مصرف مشروبات الکلی با حضور جوانان این جمعیت خبر داد.
رئیس جمعیت هلال احمر شوش گفت: کارکنان، داوطلبان، نجاتگران و اعضای جوان این جمعیت با حضور در راهپیمایی 13 آبان، یاد و نام شهدای دانش آموز و روز ملی مبارزه با استکبار جهانی را گرامی داشتند.
رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان شوش گفت: پنجمین دوره طرح ملی «دست‌های مهربان» به مناسبت هفته کودک با شعار آینده را باید ساخت از 15مهرماه در شوش اجرا و تا پایان روز 21 مهرماه ادامه یافت.
رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان شوش از اعزام 40 نفر از بانوان اعضال فعال جوانان شهرستان به اردوی زیارتی سیاحتی مشهد مقدس خبر داد.
رییس جمعیت هلال‌احمر شوش گفت: نوجوان ۱۷ ساله شوشی در کانال پای پل غرب رودخانه کرخه غرق شد.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر خوزستان گفت: یکی از رسالت های هلال احمر تسکین آلام بشری به شمار می رود و اهدای عضو با این آرمان و رسالت هلال احمر کاملا منطبق است.
رئیس جمعیت هلال احمر شوش گفت: نوجوان 17 ساله ای که به قصد تفریح و شنا وارد رودخانه کرخه و دچار حادثه شده بود، با اقدام به موقع نجاتگران از مرگ حتمی نجات یافت.
رئیس جمعیت هلال احمر شوش از نجات جان جوان 25 ساله اهوازی از مرگ حتمی در رودخانه کرخه این شهرستان توسط نجاتگران مستقر در پایگاه موقت ساحلی شهید احمد حیاری خبر داد.
رییس جمعیت هلال احمر شوش گفت: همزمان با دهه مبارک کرامت و با حضور دانش آموزان و جوانان دختر عضو هلال احمر این شهرستان جشن با شکوهی به این مناسبت و گرامی داشت روز دختر برگزار شد.
رییس جمعیت هلال احمر شوش گفت: جلسه توجیهی چگونگی اجرای بهینه طرح تابستانی اوقات فراغت (شوق رویش) با حضور اعضای مرکز امور جوانان این جمعیت برگزار شد.

بیشتر...

 

 

 
جمعیت هلال احمر استان خوزستان

فدراسيون بين‌المللي صليب‌سرخ و هلال‌احمر نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران
سازمان داوطلبان سازمان جوانان سازمان امداد و نجات
موسسه آموزش عالی علمی کاربردی هلال ایران معاونت آموزش ، پژوهش و فناوری جمعیت معاونت بهداشت، درمان و توانبخشی
كميته بين‌المللي صليب سرخ سازمان مدیریت بحران کشور سازمان تداركات پزشكي
دفتر امور ایثارگران صنایع نساجی هلال ایران مرکز پزشکی حج و زیارت
نشریه پزشکی جمعیت هلال احمر بیمارستان فوق تخصصی نورافشار مجتمع دارويي و درماني هلال ايران

 

طراحی و پیاده سازی: راد رایانه