| سه شنبه 31 اردیبهشت 1398   | |
 
 

شوشتر

شوشتر

معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر خوزستان از برپایی کاروان مهربانی جوانان هلال احمر شوشتر در مدارس روستای ابوطیور2 بخش سیل زده شعیبیه خبر داد.
رئیس جمعیت هلال احمر شوشتر از آموزش کمک های اولیه به دانش آموزان دبستان شهریار توسط مربیان واحد جوانان این جمعیت و توزیع کیف کمکهای اولیه و بسته های نوشت افزار در هفته هلال احمر خبر داد.
رئیس جمعیت هلال احمر شوشتر از برپایی ایستگاه پایش سلامت و آموزش کمکهای اولیه و جشن و سرود در مدارس و مهدکودک های شهرستان به مناسبت هفته هلال احمر‎ خبر داد.
نماینده شوشتر در مجلس شورای اسلامی از خدمات عوامل جمعیت هلال احمر این شهرستان در امدادرسانی به افراد آسیب دیده در سیل بخش شعیبیه تقدیر کرد.
رئیس جمعیت هلال احمر شوشتر گفت: بسته بندی و ارسال بسته های موادغذایی و بهداشتی جمعیت هلال احمر به روستاهای درگیر سیلاب در بخش شعیبیه شهرستان کماکان در حال انجام است.
رییس جمعیت هلال احمر شهرستان شوشتر از کمک های نقدی و غیرنقدی غنچه های هلال مهدکودک ریحانه خبرداد.
سیل در کنار بدی ها خوبی هایی هم دارد. سیل مهربانی و همدلی یکی از این خوبی هاست. این بار نیز بشردوستی و انسانیت شکوفا شد. بسته خبری زیر تلاش اعضای هلال احمر شوشتر در خدمات رسانی به سیل زدگان است.
رئیس جمعیت هلال احمر شوشتر گفت: با گذشت هفت روز از بهار، خدمات رسانی جوانان خوش ذوق و بانشاط این جمعیت به مسافرین نوروزی همچنان ادامه دارد.
رئیس جمعیت هلال احمر شوشتر گفت: به منظور آمادگی در برابر طغیان احتمالی رودخانه عبوری از بخش شعیبیه شوشتر، در گوریه اسکان اضطراری برپا شد.

بیشتر...

 

 

 
جمعیت هلال احمر استان خوزستان

فدراسيون بين‌المللي صليب‌سرخ و هلال‌احمر نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران
سازمان داوطلبان سازمان جوانان سازمان امداد و نجات
موسسه آموزش عالی علمی کاربردی هلال ایران معاونت آموزش ، پژوهش و فناوری جمعیت معاونت بهداشت، درمان و توانبخشی
كميته بين‌المللي صليب سرخ سازمان مدیریت بحران کشور سازمان تداركات پزشكي
دفتر امور ایثارگران صنایع نساجی هلال ایران مرکز پزشکی حج و زیارت
نشریه پزشکی جمعیت هلال احمر بیمارستان فوق تخصصی نورافشار مجتمع دارويي و درماني هلال ايران

 

طراحی و پیاده سازی: راد رایانه