| سه شنبه 4 اردیبهشت 1397   | |
 
 

مسجدسلیمان


از تاریخ:   تا تاریخ:

رئیس جمعیت هلال احمر مسجدسلیمان از برپایی ایستگاه سلامت در مصلی نماز جمعه توسط اعضای کانون دانشجویی هلال احمر دانشگاه آزاد اسلامی این شهرستان خبر داد.
رئیس جمعیت هلال احمر مسجدسلیمان به مناسبت روز ارتش با دیدار صمیمانه به مناسبت روز ارتش با فرمانده هوانیروز این دیدار و گفتگو کرد.
معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر خوزستان گفت: نجاتگران هلال احمر مسجدسلیمان در امدادرسانی حادثه محور این شهرستان به اندیکا نقش پررنگ و برجسته ای را ایفاء کردند.
رئیس جمعیت هلال احمر مسجدسلیمان از توزیع یک هزار کیسه زباله به منظور پاکیزگی منطقه با همکاری محیط زیست شهرستان توسط اعضای داوطلب جمعیت باربد خبر داد.
معاون امداد و نجات جمعيت هلال احمر خوزستان از کشته و زخمی شدن ۲۹ تن در حادثه برخورد دو دستگاه ایسوزو و پراید در منطقه گدار مسجدسلیمان خبر داد.
رئیس جمعیت هلال‌احمر مسجدسلیمان از  ارائه خدمات به مسافرین نوروزی در هجدهمین طرح ملی ایمنی و سلامت در پست شهید بهنام محمدی این شهرستان خبر داد.
به مناسبت میلاد حضرت فاطمه(س) و گرامی‌داشت روز زن، جشنی با حضور نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی، مسئولان، عموم مردم، کارکنان و اعضای جمعیت هلال احمر مسجدسلیمان برگزار شد.

بیشتر...

 

 
جمعیت هلال احمر استان خوزستان

فدراسيون بين‌المللي صليب‌سرخ و هلال‌احمر نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران
سازمان داوطلبان سازمان جوانان سازمان امداد و نجات
موسسه آموزش عالی علمی کاربردی هلال ایران معاونت آموزش ، پژوهش و فناوری جمعیت معاونت بهداشت، درمان و توانبخشی
كميته بين‌المللي صليب سرخ سازمان مدیریت بحران کشور سازمان تداركات پزشكي
دفتر امور ایثارگران صنایع نساجی هلال ایران مرکز پزشکی حج و زیارت
نشریه پزشکی جمعیت هلال احمر بیمارستان فوق تخصصی نورافشار مجتمع دارويي و درماني هلال ايران
طراحی و پیاده سازی: راد رایانه