| یک شنبه 25 آذر 1397   | |
 
 

شعب استان

شعب استان

سرپرست جمعیت هلال احمر اندیکا از افتتاح دفتر کانون هلال احمر دانشجویی دانشگاه پیام نور این شهرستان خبر داد.
سرپرست جمعیت هلال احمر اهواز از اجرای مانور ایمنی در برابر زلزله و خروج اضطراری در آموزشکده فنی و حرفه ای دختران به مناسبت هفته خوابگاه ها خبر داد.
رئیس جمعیت هلال احمر گتوند گفت: امدادرسانی به حادثه دیدگان بارندگی اخیر در این شهرستان همچنان ادامه دارد.
سرپرست جمعیت هلال احمر اندیکا از برگزاری سمینار راه اندازی انواع کسب و کار و بررسی مهارت‌های مورد نیاز فارغ التحصیلان در دانشگاه پیام نور این شهرستان به همت اعضای کانون هلال احمر این دانشگاه خبر داد.
سرپرست جمعیت هلال احمر امیدیه از برگزاری مانور طرح اضطراری و مدیریت بحران در فرودگاه این شهرستان با حضور دستگاه های امدادی خبر داد.
رئیس جمعیت هلال احمر شوشترگفت: مانور ایمنی و مقابله با زلزله و حوادث در مدارس شهرستان با حضور جوانان و امدادگران این جمعیت اجرا شد.
رئیس جمعیت هلال احمر دزفول از برگزاری دوره های آموزشی برای غنچه های هلال احمر در یکی از مهدکودک های این شهرستان خبر داد.
رئیس جمعیت هلال احمر ایذه از برپایی کاروان نیکوکاری در مدارس بخش سوسن از توابع این شهرستان خبر داد.
رئیس جمعیت هلال احمر آبادان از برگزاری آئین تقدیر و تجلیل از داوطلبان فعال و نمونه این جمعیت به مناسبت ۱۴ آذر روز جهانی داوطلبان خبر داد.
رئیس جمعیت هلال احمر شوش گفت: با برگزاری آیین نکوداشت روز جهانی داوطلب از خیرین نمونه و داوطلبان برتر این جمعیت تقدیر شد.
رییس جمعیت هلال احمر گتوند گفت: 48خانوار عشایری در بخش های مرکزی و بخش عقیلی این شهرستان که در بارندگی شدید پنجشنبه شب دچار آبگرفتگی و خسارت شده بودند، امدادرسانی شد.
رئیس جمعیت هلال احمر دزفول گفت: بر اساس دومین مرحله آمارگیری امدادرسانی های این جمعیت ۵۸۵ نفر از سیلاب دزفول آسیب دیدند.
رئیس جمعیت هلال احمر مسجدسلیمان با اعلام خبر ادامه امدادرسانی در این شهر از آسیب دیدن ۲۵۰ نفر تا مرحله دوم آمارگیری خبر داد.
رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان اندیمشک گفت: عملیات جستجو و نجات چوپان گرفتار در ارتفاعات روستای گراشکو از توابع اندیمشک توسط نجاتگران این جمعیت پایان یافت.
رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان شوشتر گفت: 10خانوار عشایری خسارت دیده در بارندگی های 48 ساعت گذشته این شهرستان امداد رسانی شدند.
سرپرست جمعیت هلال احمر اهواز از اهدای دو جهیزیه به دو زوج جوان نیازمند توسط خیرین و داوطلبان این جمعیت خبر داد.
رئیس جمعیت هلال احمر اندیکا گفت: در یک حرکت فرهنگی تحسین برانگیز تعدادی از دانشجویان دانشگاه پیام‌نور این شهرستان بیش از ۲۰۰ جلد کتاب به کتابخانه کانون دانشجویی هلال احمر این دانشگاه اهدا کردند.
سرپرست جمعیت هلال احمر اهواز از برگزاری کلاس آموزشی یک روزه حمایت های روانی اجتماعی در بلایا با حضور ۴۵ امدادگر این جمعیت خبر داد.
رئیس جمعیت هلال احمر آبادان از اجرای بیستمین مانور سراسری ایمنی در برابر زلزله در مدارس شهرستان خبر داد.
فرماندار شهرستان امیدیه به مناسبت روز جهانی داوطلبان در پیامی از تلاش ها، الطاف و موهبت های داوطلبان جمعیت هلال احمر در جامعه تقدیر کرد.
فرماندار بندر ماهشهر گفت: آموزش بهترین و موثرترین محور برای ارائه خدمات است که جمعیت هلال احمر با توجه به سابقه درخشان و وجود عوامل متخصص، می تواند در این راستا نقش بسزایی ایفا کند.
مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر خوزستان گفت: داوطلبان در جمعیت هلال احمر تلاش های زیادی را در زمینه محرومیت زدایی و توسعه زیرساخت ها برداشته و باعث رشد مطلوبی در این زمینه شده اند.

بیشتر...

 

 

 
جمعیت هلال احمر استان خوزستان

فدراسيون بين‌المللي صليب‌سرخ و هلال‌احمر نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران
سازمان داوطلبان سازمان جوانان سازمان امداد و نجات
موسسه آموزش عالی علمی کاربردی هلال ایران معاونت آموزش ، پژوهش و فناوری جمعیت معاونت بهداشت، درمان و توانبخشی
كميته بين‌المللي صليب سرخ سازمان مدیریت بحران کشور سازمان تداركات پزشكي
دفتر امور ایثارگران صنایع نساجی هلال ایران مرکز پزشکی حج و زیارت
نشریه پزشکی جمعیت هلال احمر بیمارستان فوق تخصصی نورافشار مجتمع دارويي و درماني هلال ايران

 

طراحی و پیاده سازی: راد رایانه