| یک شنبه 5 تیر 1401   aa | |
 
شنبه 03 خرداد 1399
کد خبر: 7703
تعداد بازدید: 686

پیام تبریک دکتر علی خدادادی به مناسبت عید سعید فطر

پیام تبریک دکتر علی خدادادی به مناسبت عید سعید فطر
مدیرعامل جمعیت هلال احمرخوزستان در پیامی فرا رسیدن عید سعید فطر را به تمامی اعضای خانواده جمعیت هلال احمر استان خوزستان تبریک گفت.
پیام تبریک دکتر علی خدادادی به مناسبت عید سعید فطر

مدیرعامل جمعیت هلال احمرخوزستان در پیامی فرا رسیدن عید سعید فطر را به تمامی اعضای خانواده جمعیت هلال احمر استان خوزستان تبریک گفت.
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر خوزستان، در پیام دکتر علی خدادادی آمده است

"اللهمَّ اَهْلَ الکبْریاءِ وَالعَظَمَةِ، وَاَهْلَ الْجُودِ وَالْجَبَرُوتِ "

طلیعه عید سعید فطر ،جشن بر آمدن انسانی نو از خاکسترهای خویشتن خویش است و رمضان کوره ایی است که زشتی و پلیدی های انسان را می سوزاند و تولدی دوباره را به ارمغان می آورد. این عید سعید پایان ماه صیام، سربلندی مومنین از آزمون الهی وضیافتی است برای رهایی از آتش غفلت و آسودگی از زنجیر نفس.پس خوشا بر احوال آنانی که در این فرصت توشه‌ای از تقوی برگرفتند و خانه آخرت خویش را آباد ساختند.
این روز سعید یکی از زیباترین و معنوی‌ترین روزهاست که خداوند اجر و پاداش یک ماه عبودیت و بندگی خالصانه بندگان را با فزونی نعمت، رحمت و مغفرت عطا می‌فرماید. این عید مطهر، جلوه‌گاه خلوص و نیاز ما بندگان به درگاه حق تعالی است که فرصت مغتنم نیایش و راز و نیاز را دریافته‌ایم .

در این هنگامه ملکوتی و معنوی که محملی مناسب برای استجابت دعاست، ضمن شکر بابت نعمت سلامتی و امنیتی که به ما ارزانی بخشید از درگاهش استعانت می‌طلبیم تا ما را از جمیع بلیّات به ویژه ویروس کرونا که این روز ها شرایط سختی در استان ما پدید آورده است محافظت فرماید. امید که در این روز بزرگ، خداوند متعال لباس عافیت بر تن تمامی بیماران پوشانده ، دربهای  رحمت واسعه خود را بیش از پیش بر روی همگان بگشاید و یاری رسان حافظان سلامت که جان برکفانه و خستگی ناپذیر در حال خدمت به مردم شریفمان هستند باشد.
جا دارد این عید فرخنده را نیز به همه شهدای عزیز امنیت و سلامت میهنمان به ویژه سردار دلها سپهبدشهید قاسم سلیمانی که امسال در کنار ما نیست تبریک عرض کرده وبه یادشان فاتحه ای نثار کنیم.

اینجانب ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات همه مسلمانان به ویژه خانواده بزرگ ،مومن ،ساعی و بشر دوست جمعیت هلال احمر استان خوزستان در ماه مبارک رمضان ،فرا رسیدن این عید باشکوه به بند کشیدن غیرخدا را به یکایک جوانان،داوطلبان،امدادگران و پرسنل تلاشگر جمعیت هلال‌احمر استان خوزستان تبریک گفته و از خداوند سبحان،رستگاری، سلامت ،سربلندی و توفیق خدمت خالصانه برای همگان مسألت نمایم .
دکتر علی خدادادی
مدیرعامل


طراحی و پیاده سازی: راد وب