| یک شنبه 5 تیر 1401   aa | |
 
چهار شنبه 04 تیر 1399
کد خبر: 7787
تعداد بازدید: 744

برگزاری روز دختر در جمعیت هلال احمر شهرستان شادگان

برگزاری روز دختر در جمعیت هلال احمر شهرستان شادگان
همزمان با فرارسیدن سالروز میلاد حضرت فاطمه معصومه (س) برنامه گرامیداشت روز دختر در هلال احمر شادگان برگزار شد.

علیرضا بدرانی زاده |به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان خوزستان؛عبدالغنی امیدی، رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان شادگان گفت:هم‌زمان با نخستین روز دهه کرامت جشن سالروز ولادت حضرت فاطمه معصومه (س) که به نام روز دختر نامگذاری شده جهت ارتقاء روحیه ،نشاط و پویایی در بین دختران و قدرانی از زحمات داوطلبانه اعضای خواهر در جمعیت هلال احمر شهرستان شادگان برگزار شد.

او افزود: با توجه به شیوع بیماری کرونا ویروس و ادامه دار بودن این بیماری،مراسم در فضای باز و با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی و فاصله اجتماعی صورت گرفت.

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان شادگان در این مراسم با تبریک ولادت حضرت معصومه(س) به تمامی دختران جمعیت هلال احمر گفت: خوشبختانه در جامعه اسلامی ما حضور و نقش دختران نسبت به سایر کشورهای اسلامی بسیار مهم و پرشور است و این حضور نظم خاصی به جامعه ما می بخشد.


 وی بیان کرد: امید است دختران ایران اسلامی با الگو قراردادن زندگی حضرت فاطمه زهرا(س) و حضرت فاطمه معصومه(س)، جامعه اسلامی را به سر منزل کمال رهنمون کنند.


رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان شادگان در پایان اظهار داشت:در این مراسم به تعدادی از دختران برتر مرکز امور جوانان و امداد و نجات که در برنامه‌های عام‌المنفعه و بشر دوستانه جمعیت هلال احمر فعالیت داشته‌اند، هدایایی اهداء شد./061004
طراحی و پیاده سازی: راد وب